Rokkantvadászat...

chevchelios

/ #136 ...

2011-12-14 21:32

én nem vagyok rokkant nyugdíjas, de engem kifejezetten felháborít már amit a zsidesz csinál, szép lassan elvesznek tőlünk, becsületes emberektől mindent, még az utolsó forintunkat is... ahoyg a Vona mondta kell 8 millió vesztes, hogy a 2 millió jómódú az is maradhasson... a maradék meg csak kussoljon, örüljön, hogy él, és épp csak a létezéshez szükséges minimumot kapja meg, vagy még azt se....azzal nem foglalkoznak, hogy a drágalátos kisebbségre mennyi pénz elmegy havonta, az nem baj, hoyg azok kb mind egészségesek, csak lusták, de ne is velük foglalkozzunk most, annyi a helyzet, hoyg alapból nincs munka, nem lehet szerencsétlen rokkantnyugdíjasokat munkára fogni, ez csak a kisemmizésről szól, a lebontásról, a középosztály végleges eltörléséről, azért, hogy kétmillió rohadék élhesse a felsőbbrendű életét tovább, mi szegények, meg dögöljünk bele a nyomorba... remélem mindegyik a pokol tüzén fog elégni a családjával együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SZEBB JÖVŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!