MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!


Vendég

/ #21

2017-07-14 12:10

Kedves Zsuzsa,
én, amióta az első plakátot megláttam, elhatároztam, hogy írok Soros Györgynek egy bocsánatkérő levelet honfitársaim miatt. Még nem jutottam odáig, hogy meg tudtam volna szerezni valamilyen elérhetőséget, de a levélírásról nem tettem le. Mindenképpen tudatni szeretném vele és mindenkivel, hogy vannak még normálisan gondolkodó, gyűlölettől meg nem fertőzött emberek ebben az országban. Ajánlom figyelmetekbe Umberto Eco A prágai temető című regényét. Zseniálisan leírja, hogyan kell ellenséget kreálni a népnek, és ehhez Orbán és bűnbandája nagyon is jól értenek. Miért is robbant ki a CEU ügy? Hogy eltereljék a figyelmet a két atomszerződésről. És lám, most is mindenki csak ezzel foglalkozik, a Paks II-vel és a koreai atomszerződéssel senki. Persze egy ilyen országban, ahol mesterségesen tartják az embereket egy bizonyos értelmi és kulturális szint alatt, nem nehéz bárkivel elhitetni, hogy mindennek Soros György, akit én végtelenül tisztelek és csodálok, és a zsidók az okai mindennek. Sajnos oly mértékű sötétség uralkodik ebben az országban, hogy néha egészen elképedek. És ami a legborzasztóbb, hogy ezen nem lehet segíteni, sok évnek kell elmúlnia, amíg a jelenleg sikeresen elért sötétségi szintet valamilyen módon sikerül eloszlatni. Mindenesetre köszönöm neked, hogy vállaltad az aláírásgyűjtés elindítását, és csak remélni merem, hogy nem lesznek következményei egyikünk számára sem. Baráti üdvözlettel: Szabó Mária PhD