MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!

MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / sajtóhírek / Hozzászólások


Vendég

#1

2017-07-12 10:31

Most olvastam,hogy leveszik a plakátokat ,a vízes VB miatt!Üdv. Hátszegi Julika.

Vendég

#2

2017-07-12 11:46

A Magyar miniszterelnök úgy hülye, ahogy van.
Olyan kutya, amelyik belemar a kenyéradó gazdája kezébe.
Soha nem tudott volna külföldön tanulni, ha nem SOROS állja a fizetni valókat. Ugyanez elmondható a "magyar kormány több feledékeny tagjáról. Javaslom ,mert nem találom a honlapját, hogy írjátok meg neki, hogy perelje be a magyar kormányt, jogosulatlan arckép használat miatt és a befolyt pénzt fordítsa a cseszegetett civil szervezetekre.

Vendég

#3

2017-07-12 11:59

Természetes, hogy Netanjahu Soros-ellenes, hisz Soros elég keményen bírálta a zsidó hivatalos politika egyes elemeit. Netanjahu egy tróger, illik Orbánhoz, ahogy Erdogan is.

Vendég

#4

2017-07-12 11:59

Köszönöm a tájékoztatást!

Vendég

#5

2017-07-12 12:55

Igen csak az a gond, hogy ezek a kártékony vírusok legelőször magát a kitaláló terjesztőt fertőzik meg és amennyiben van Isten ők fognak tőle elsőként elpusztulni! Ez nagyon kívánatos lenne, hiszen egy ország sorsa fordulhatna ezáltal jobbra! A vezér sose feledje, :"aki szelet vet, vihart arat!"

Vendég

#6

2017-07-12 14:05

Büszke vagyok Rád, Zsuzsa!

Vendég

#7

2017-07-12 14:26

Kedves Zsuzsa, - sajnos a lényeg, amit leírtál nagyon igaz és találó. Egyre inkább úgy érzem, hogy ekkora gyűlölet-kampánnyal szemben egyre nehezebben tudunk szembeszállni.
A szeretet, jóindulat, segítőkészség, tolerancia, - ahogy írtad sok-sok emberben meg van, de az agymosottaknak nagyobb a hangjuk és a média felületük, - ezért az az erősebb hatás és mi csak kínlódunk, szívünk fáj, hogy még olyan ember is megalkuszik, mint az izraeli miniszterelnök.
Az egész olyan sziszifuszi küzdelem, hogy lassan már minden reményünket elveszítjük ezek után.
Csak azt tudom ismételni, hogy köszönjük fáradozásodat és a végsőkig kitartunk a jóindulat, tolerancia mellett.

Szeretettel: Papp Anikó
Tüske Zs.

#8

2017-07-12 14:42

http://welemeny.transindex.ro/?cikk=26720 Kelemen Attila Ármin RMDSZ-es politikus véleménye ezzel kapcsolatban.


Vendég

#9

2017-07-12 15:11

Egyetértek!

Vendég

#10

2017-07-12 15:48

Köszönöm a leveled. Köszönöm, hogy elindítottad a Petíciót.
Lehet jóhiszemű vagyok, de véleményem szerint meghátráltak. Ez jó! De várhatjuk a következő irgalmatlan támadás. Választás lesz. Vettünk is melegében 7 Seusó tálat. Mindenre van pénz, csak amire kéne arra nincs!
Ha jelentkezel egy újabb Petícióval, számíthatsz ránk. Részemről még érintett is vagyok. Már volt, aki készült jól megverni, csak pechjére volt védelmem.
Tehát kérlek, jelentkezz, ha lesz valami!
További sikeres munkát kívánok.
Mpe

Vendég

#11

2017-07-12 17:36

Anti-vírusom van!!!!!!!!!! :)

Vendég

#12

2017-07-12 17:50

Egyetértek!

Vendég

#13

2017-07-12 20:18

Az agresszív kismalac irtózatosat tanyázik a bicajával.
Odamegy a kisnyuszi és megkérdezi:
- Elestél?
- Nem b+, én így szoktam leszállni!


- Vezérem, idegyűlnek a népek a vizes VB-re. Nagyon beégünk a sok Soros plakáttal. Mi tegyünk?
- Szedjétek le őket és mondjátok azt, hogy egyrészt teljes győzelmet arattunk velük, másrészt pont most járt le a használatatukra szánt idő.

- Nnnna, Netanjahu mögmondta, hogy nem antiszemita a plakátozásunk.
- De Vezérem, Soros meg azt mondta, hogy bizony ez az antiszemitizmust erősíti.
- Ugyan már! Mi köze van ehhez Sorosnak?! Mindenben beleüti az orrát. 


Vendég

#14

2017-07-13 08:39

Nem beszélünk már róla, pedig hasznos lenne újra és újra felidézni. Amikor ezrek vonultak az M7-esen, akkor a magyar emberek ruhákkal, élelmiszerrel, palackozott vízzel sorakoztak fel az út mentén, hogy segítsék az ott menetelő szegény menekülteket. Ez volt az első, ösztönös reakciónk. A szeretet, a jóindulat, a segítőkészség és a tolerancia ott lakik a legtöbb magyar emberben is. Ezt próbálják most tönkretenni, gyűlöletté és félelemmé változtatni. Bízom benne, hogy még visszafordítható ez a folyamat.

Zsuzsának nagyon köszönöm kitartó munkáját és elszántságát.

Tisztelettel: Farkas Anna


Vendég

#15

2017-07-13 09:24

Köszönöm szépen a tájékoztatást. Én a peticíót sikernek könyvelem el.
Heindl Péter

#16

2017-07-13 11:40

Mi ezt a plakátleszedést a szabadpecs.hu hírportálon "Leszedik a Soros-plakátokat, de a bejelentés után sem álltak le a plakát-átragasztók" címmel publikált riportban elhangzottak szerint kommunikáltuk a helyi médiában.  Szerintem a petíció szerzőinek is úgy kéne kommunikálni (én, mint aláíró, így fogom), hogy ez a plakátok ellen összefogók - köztük a petíciózók - közös győzelme. Ami szerintem teljesen helytálló is: a bel- és külföldi plakátellenesek közös fellépése az, ami meghátrálásra késztette a Fideszt. Azt kell "szajkóznunk": immár nem először derült ki, hogy a nép többsége egyvalamiben egységes: határozottan elutasítja, és kudarcba fullasztja azokat a bevándorlás kérdésének ürügyén folytatott uszító kormányzati akciókat (népszavazás, Soros elleni plakátok), amelyeknek a valódi célpontjai azok, akik Orbán antidemokratikus politikát bírálják és az az ellen fellépőket támogatják. (pl. az EU, vagy Soros György).


Vendég

#17 Re:

2017-07-13 15:07

#16: Heindl Péter -  

 Egyetertek Veled, Heindl Peter.

de mi meg folytatjuk az aláírásgyűjtést mert a gyűlöletkeltés Soros ellen es mások ellen a nap minden órájában aktuális. Orulok, ha Ti a fent leírtak szerint kommunikáljatok a híreket.

 

koszi, udv, Dardai Zsuzsa


Vendég

#18 Re:

2017-07-13 15:09

#14: -  

kedves Anna, szívemből szóltál! Dolgozzunk ezert kozosen!

 

udv, Dardai Zsuzsa 


Vendég

#19 Re:

2017-07-13 15:11

#10: -  

 koszi Mpe, számítok Rad, Rátok! Az aláírásgyűjtést meg folytatjuk...., a gyűlöletkeltés folyamatos, a levegőben lóg...

udv, Dardai Zsuzsa


Vendég

#20

2017-07-13 17:25

Némethné Nagy Ágnes

Vendég

#21

2017-07-14 12:10

Kedves Zsuzsa,
én, amióta az első plakátot megláttam, elhatároztam, hogy írok Soros Györgynek egy bocsánatkérő levelet honfitársaim miatt. Még nem jutottam odáig, hogy meg tudtam volna szerezni valamilyen elérhetőséget, de a levélírásról nem tettem le. Mindenképpen tudatni szeretném vele és mindenkivel, hogy vannak még normálisan gondolkodó, gyűlölettől meg nem fertőzött emberek ebben az országban. Ajánlom figyelmetekbe Umberto Eco A prágai temető című regényét. Zseniálisan leírja, hogyan kell ellenséget kreálni a népnek, és ehhez Orbán és bűnbandája nagyon is jól értenek. Miért is robbant ki a CEU ügy? Hogy eltereljék a figyelmet a két atomszerződésről. És lám, most is mindenki csak ezzel foglalkozik, a Paks II-vel és a koreai atomszerződéssel senki. Persze egy ilyen országban, ahol mesterségesen tartják az embereket egy bizonyos értelmi és kulturális szint alatt, nem nehéz bárkivel elhitetni, hogy mindennek Soros György, akit én végtelenül tisztelek és csodálok, és a zsidók az okai mindennek. Sajnos oly mértékű sötétség uralkodik ebben az országban, hogy néha egészen elképedek. És ami a legborzasztóbb, hogy ezen nem lehet segíteni, sok évnek kell elmúlnia, amíg a jelenleg sikeresen elért sötétségi szintet valamilyen módon sikerül eloszlatni. Mindenesetre köszönöm neked, hogy vállaltad az aláírásgyűjtés elindítását, és csak remélni merem, hogy nem lesznek következményei egyikünk számára sem. Baráti üdvözlettel: Szabó Mária PhD

Vendég

#22

2017-07-15 11:24

Kedves Zsuzsa,

Sajnos a joindulat, szeretet ezzel a maffiabandaval szemben hatastalan. Mivel ők semmilyen demokratikus szabalyt nem tartanak be. Erdekuk a gyulolet, felelem gerjesztese, es sajnos ezt sokan be is veszik, még olyanok is, akik amugy utáljak orbánt.
Üsvözlettel
Tanay Gabor
hangyász

#23

2017-07-16 10:23

Zoltánfi Zoltán Kálmán -Tiltakozom 


Vendég

#24

2017-07-16 11:45

Hitlerben több önmérséklet volt. Ő a berlini olimpia idejére tényleg visszafogta magát, és tényleg igyekezett a szebbik arcát mutatni.
Mondanom sem kell, a fentieket nem a németek egykor führerének magasztalására, hanem a magyarok mostani führerének fékevesztettségének jellemzésére jegyzem meg.