MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!

Heindl Péter

/ #16

2017-07-13 11:40

Mi ezt a plakátleszedést a szabadpecs.hu hírportálon "Leszedik a Soros-plakátokat, de a bejelentés után sem álltak le a plakát-átragasztók" címmel publikált riportban elhangzottak szerint kommunikáltuk a helyi médiában.  Szerintem a petíció szerzőinek is úgy kéne kommunikálni (én, mint aláíró, így fogom), hogy ez a plakátok ellen összefogók - köztük a petíciózók - közös győzelme. Ami szerintem teljesen helytálló is: a bel- és külföldi plakátellenesek közös fellépése az, ami meghátrálásra késztette a Fideszt. Azt kell "szajkóznunk": immár nem először derült ki, hogy a nép többsége egyvalamiben egységes: határozottan elutasítja, és kudarcba fullasztja azokat a bevándorlás kérdésének ürügyén folytatott uszító kormányzati akciókat (népszavazás, Soros elleni plakátok), amelyeknek a valódi célpontjai azok, akik Orbán antidemokratikus politikát bírálják és az az ellen fellépőket támogatják. (pl. az EU, vagy Soros György).