Quaestor károsultak megmentéséért

Veritas

/ #6665 Re.Re.Re

2016-06-06 12:57

Nem értem, hogy azon senki nem akad ki rajtam kívül, hogy most, amikor a mocskos tolvajoknak vissza kellene adniuk a tőlünk ellopott pénzt az utolsó fillérig, akkor hoznak egy törvényt, több mint egy évvel a csőd kezdete után, hogy nem elég, hogy ellopják a pénzünket, hanem a csőd előtti évek során a "valós" becsületes pénzből vásárolt értékpapírom hozamát is ellopják évekre visszamenőleg. Az én pénzemet azalatt az idő alatt a rohadt Questor használta és forgatta, ami nyilván hozott nekik bőven bevételt, így én és mindenki más is joggal vettük fel a hozamot, az járt nekünk! Arról nem is beszélve, hogy a Parlament hozott egy jogerős törvényt, hogy 30 millió forintig mindenkit kárpótolnak. Ezzel a törvénnyel mi lett, ezt senki sem kéri számon rajtuk? Ez hihetetlen, hogy miért nem lépünk fel ellenük együtt! Egyszer már összefoghatnánk mi magyarok is, mert egyedül nem tudunk semmit tenni, de együtt már volna esélyünk. Igaz a régi magyar közmondás, miszerint" Sok lúd disznót győz!" Ezeknél mocskosabb tolvaj disznó aligha van, akik ennyi ember életét teszik tönkre. Én beteg vagyok és gyógyszerekre és magánkórházra gyűjtöttem, ahol meg tudtak volna gyógyítani, mert az állam által fenntartott kórházban csak még betegebb lettem. Sajnos ez a helyzet nálam.