Hagyják dolgozni Illés bácsit!


Vendég

/ #177

2016-05-17 10:13

Kedves Varga Anikó!

Egres Béla vagyok a JGE elnöke és aktív természetjáró!
Jó egy hete egy egyesületi túra alkalmával fordultam meg az ominózus cukrászdában. Maga a hely ránézésre sem volt szimpatikus, de mivel a társaságomban többen is betértek ezért én is fogyasztottam. Másnapra beteg lettem több kiránduló társamhoz hasonlóan
Ha az a szemétládát keresed aki a törvénytelenséget a törvényeknek megfelelően jelentette akkor az én voltam! Tettem ezt társaim és mások egészségének az érdekében!
Szép dolog a hagyományok őrzése, de csak a törvényi és higiéniai keretek között! Illés bácsi cukrászdája úgy néz ki mint egy 90-es évek beli kurta kocsma! Vannak az országban máshol is régi hagyományőrző cukrászdák de azok messze meghaladják Illés bácsi cukrászdájának a színvonalát!
Ha annyira sajnálják fogjanak össze és újítsák fel a helyet!

Egyesületemnek eddig mindig igaza volt és célt ért- legutóbb Norvégiában.
Ha nem akarja magát lejáratni Anikó akkor zárja be ezt az oldalt vagy arra a sorsra jut mint ez az oldal:

Összefogás Selma Holgersson metál énekesnőért!

Senki nem írta alá, pedig a petíció szerzője egyenesen a Norvég kormánynak kíván neki menni egy metál énekesnő miatt.
Fogja meg a cementes zsákot és újítsa fel a helyet, de ne hangolja ország világot a hatalom ellen egy lepukkant cukrászda amiatt!

Egres Béla
Jövő Generációja Egyesület