Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Hagyják dolgozni Illés bácsit! / Közlemények / Tájékoztatás 1 / Hozzászólások


Vendég

#1

2016-05-16 08:27

Köszönjük a munkádat!

Vendég

#2

2016-05-16 08:29

Kedves Anikó!

Sok erőt és egészséget kitartást !! Gratulálok, hogy létre hozta a petíciót.
Üdvözlettel:
Mikuska Klári

Vendég

#3

2016-05-16 08:30

 Kedves Anikó!

 

Emberségből jelesre vizsgáztál!

 

Kunstár László

Bea
Vendég

#4

2016-05-16 08:32

Örülök, hogy elindítottad ezt a kezdeményezést, és örülök, ha hozzá tudtam járulni ahhoz, hogy egy tisztességesen dolgozó embernek ne keserűséggel a szívében kelljen feladnia eddigi munkáját!

Sok sikert!

simánteri

#5

2016-05-16 08:42

Nagyon Örülök, hogy ekkora a segítőkészség az emberekben. Ismeretlenül is köszönöm a munkáját, a felelősség-vállalását, kedves Anikó! A civil erő még mindig a legnagyobb erő ebben az országban.


Vendég

#6

2016-05-16 08:43

Köszönöm a közbenjárást! Remélem lesz értelme!

Vendég

#7

2016-05-16 08:45

Kedves Anikó, nem voltam sosem abban a cukrászdában, de teljes szívemmel támogatom a kezdeményezését. Üdvözlettel Fossi Kati

Vendég

#8

2016-05-16 08:48

Üdvözlöm Hölgyem!

Engedje meg, hogy megosszak Önnel egy mentőötletemet!
Szomorú, hogy a NÉBIH nem tiszteli a múltat, a tradicionális kézművesek képviselte értékeket.
Ha nem sikerülne őket jobb belátásra bírni, akkor javaslom, hogy a helyi önkormányzat alakítsa múzeummá Illés bácsi cukrászatát. A kisöreg legyen a tárlatvezető. Nem lenne alkotói munka, de ott lehetne, ahol félévszádon (pontosabban 64 éven át) keresztül alkotott és szerzett boldog pillanatokat több generációnak.
A hagyományainkban vannak az igazi értékeink, ezáltal a jelenünk és a jövőnk!
Remélem sikerül megmenteni Illés bácsi cukrászatát! Az igazi megoldás ez lenne!

Drukkolok neki és természetesen Önnek is!

Tisztelettel : Gyányi Dániel

Dévaványa, 2016.05.16.

Vendég

#9

2016-05-16 08:48

nagyon drukkolok!!!és várom a híreket!!!
Kerékfy Pál
Vendég

#10

2016-05-16 08:49

Magam is aláírtam, és írtam hozzá egy elég hosszú indoklást is.
Azzal együtt, hogy ebben a konkrét esetben fennállhatnak problémák, akár valóban egészségügyi veszély is (amiről semmilyen információnk sincs), és magam sose jártam abban a cukrászdában, azt gondolom, hogy a bürokrácia és a "szakértő" hatóságok nagyon veszélyes ámokfutást rendeznek már sok-sok éve hazánkban és az EU-ban. Ilyen körülmények között az "egyszerű" emberek számára majdnem lehetetlen a becsületes kisvállalkozás.
Nem is csak az a baj, hogy egy-egy embert tönkretesznek (bár az is baj), hanem inkább az, hogy gondolkodás és mérlegelés helyett olyan szabályokat hoznak és alkalmaznak, amelyek célja minden lehetséges visszaélés és probléma megakadályozása. Közben látjuk, hogy ezek nem működnek, csak elveszik a lehetőséget és az energiát a valódi felügyelet elől.


Vendég

#11

2016-05-16 08:50

Kedves Varga Anikó!
Nem hinném, hogy Gödöllő város "nevét aranyba foglalt" polgármestere odatenné magát eme jeles ügy mellé. Legfeljebb csak úgy csinál majd, mintha..., de ne várjuk tőle sokat. Ha tenni akart volna, akkor már akkor megtette volna, amikor ez a sajnálatos hír felkerült Gödöllő Városi portál honlapjára. Ahová persze nem tehette ki akárki, csak valami Gémesi fan. Szerintem csak a tömeg nyomására próbálkozik valamiféle megoldást láttatni, de eredményre nem számítok egy ilyen embertől.
Talán a szereplés vágytól majd még a médiához is képes elmenni. De nem azért, hogy szegény Illés bácsinak jobb legyen, hanem saját magát fényezze, mint mindig.
A petíciót nyilvánosan megosztottuk a Facebookon, alá is írtuk.
Sőt a bezárás napján elmentünk hozzá és együttérzésünket fejeztük ki. Szegényt, nagyon rosszul érintette, hogy ilyen emberek vannak.
Reménykedem abban, hogy továbbra is eljárhatunk majd hozzá hétvégente egy jó süteményre, pár jó szóra.

Gál Szilvia Szigetszentmárton /Gödöllő

 

 


Vendég

#12

2016-05-16 08:53

Nagyon örülök!
Rita

#13

2016-05-16 08:54

Kedves Anikó!
Mindenképp maradjon a petíció, akkor is, ha a Polgármester úr és az önkormányzat gyorsan találnak megoldást, mert ez a petíció, és az aláírók nagy száma egy fénysugár a mai közéletben...
Köszönjük, hogy elindította, életem első petícióaláírása, de egy pillanatig sem gondolkodtam!

 


Vendég

#14

2016-05-16 09:00

köszönöm Anikó, mind a tettet, mind a tájékoztatást!

Vendég

#15

2016-05-16 09:01

Kedves Anikó!
Üdvözlöm kezdenényezését, barátaimmal pedig az jutott eszünkbe, ha csak minden aláíró 100 Ft-tal hozzájárulna a cukrászda felújításához, már kijönne belőle a csempézés. Tisztelettel: Kraszkó Zita

Vendég

#16

2016-05-16 09:02

:)

Éljen a civil kurázsi!

Vendég

#17

2016-05-16 09:03

Hajrá, és köszönöm a munkáját!


Vendég

#18

2016-05-16 09:04

Köszönjük! Reméljük ez is hatással lesz a döntéshozókra, és nem hagyják, hogy ez a gyalázat megtörténjen!


Vendég

#19

2016-05-16 09:08

Illés bácsinak szóltak, hogy ne adja fel? Mert azt tudnia kell... hogy ne keseregjen.

Vendég

#20

2016-05-16 09:12

Minden tiszteletem, Kedves Anikó!
Karda Éva
Vendég

#21

2016-05-16 09:17

Kedves Anikó!
Az ilyen kisvállalkozásokat kellene támogatnia az államnak, nem pedig az erdélyi focicsapatot, ukrajnai hokicsapatot, szerbiai fociklubot, erdélyi templomokat, ukrajnai szerzeteseket,  stb., a magyar adófizetők milliárdjaiból!...
Az egész országunknak a hasznára válna, ha Illés bácsi megtanítaná 6-8 cukrásztanulónak a mesterség fortélyait!...
Ha minden aláíró csak 500 forintot adakozna Illés bácsinak (=4 millió forint!), máris meglenne a felújításra és a modern berendezésre a pénz!...
Ha még az önkormányzat is hozzájárulna, vagy valaki segítene Illés bácsinak pályázatot írni állami támogatáshoz, akkor még jobb lenne!...
Segítsünk Illés bácsinak!... :-D


Vendég

#22

2016-05-16 09:23

Emberséges, jó kezdeményezés! Köszönet Gémesi úr tisztességes hozzáállásához! Sok sikert az ügy megoldásához!

 


Vendég

#23

2016-05-16 09:26

Dudás Tímea
Ottofon

#24 Re:

2016-05-16 09:28

#21: Karda Éva -  

 Nagyon egyetértek. Ha olyan jó az "öreg " akkor miért nem adta/adja át tudását?  Etz szerintem kötelessége lenne. Ha máshogy nem megy kérjen segítséget. 


Vendég

#25 Re: Nekem is ez jutott eszembe, lehetne gyujtest kezdemenyezni es megoldodhatna a problema.

2016-05-16 09:32

#15: -