Kiállunk az üzletek vasárnapi zárvatartása mellett!


Vendég

/ #1200 Re: Re: Re:

2016-04-21 12:15

#1199: - Re: Re:  Sajnos a nagyobb boltokban árufeltöltők vannak akiknek nem az a feladata hogy tájékoztassa a vásárlót.Tudom mert csináltam,a vezetőség nem díjazza ha foglalkozol a vásárlóval mert szerintük fontosabb az áru kipakolása,a polcok feltöltése mint a vevő tájékoztatása :(!Na ezt én nem vállaltam mert én szeretek velük beszélgetni,tanácsot adni,meghallgatni őket,problémát kezelni, így igazi jó kapcsolatok születnek és a boltnak is előnyére válik mert mindig visszatér az elégedett vásárló :)!

 Azért, mert te igazi kereskedő vagy és nem azért dolgozol ott, mert máshol nem kellenél.

Nálunk kis bolt van, de a 3-4 eladó mindennel el van foglalva, csak a kiszolgálással nem, a felvágottnál, pékárunál, zöldségpultnál úgy kell valahonnan vadászni eladót, hogy végre kiszolgáljon. Ha odaszólsz a trécselő kettőnek, valamelyik üvölt egy harmadiknak, aki a raktárban bujdokol, de véletlenül sem jut eszükbe, hogy nem azért vannak ott, hogy jól érezzék magukat. Amikor néha bent van a tulaj, akkor meg  serények, mint a kisangyal.