Elegünk van Parászkából!


Vendég

/ #552 Re: Re: Re:

2016-02-14 21:30

#532: Kozma-Joó Viola - Re: Re:  

 Azt a kommentet én írtam. Nem "mocskolni" akartam vele Kozma Szilárdot, hanem a mocskolódásaira válaszolni. Lehet, hogy nem büszkélkedett, ezt visszavonom. De azt nem értem, mitől ilyen érzékenyek pont önök, akik kapásból lealávalóznak ismeretlenül is másokat, és nem tűrnek semmilyen ellenvéleményt. Ha a saját jóhírükre, becsületükre ilyen érzékenyek, talán válogassák meg a szavaikat másokkal szemben is, akkor nem váltanak ki ilyen indulatokat belőlük, mint most belőlem. Érdemes volna egy kis önvizsgálatot tartaniuk, mert, mint látjuk, önök egyetlen szón is úgy meg tudnak sértődni, hogy oldalas kommentekben kelnek ki magukból. Amikor másokról van szó, pláne, ha azok nem az önökével egyező véleményt szajkózzák, csak úgy röpködnek a jelzők, minősítések, rosszindulatú feltételezgetések, rágalmak a tollukból. Van egy régi keresztény alapelv, miszerint, amit nem kívánsz magadnak, te se tedd másnak. Azt hiszem, sok kellemetlenséget és sértődést megspórolnának maguknak, ha kicsit kevésbé volnának előítéletesek, ítélkezők, támadók, gyanakvók és vérmesek. De ez csak tipp, szerény javaslat, persze. :-)