Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Szintén állat

/ #92

2016-01-14 17:26

A tudomány mai állása szerint mindannyian állatok vagyunk csak a szellemi képességeink miatt különbözünk társainktól, bár az ilyen esetek után ez mindíg megkérdőjeleződik. És ha már ilyen okosak vagyunk a felelősség is a miénk miként bánunk környezetünkkel.

A másik, hogy én nagyon sok liberális eszmével egyetértek, az egyik kivétel többek között a büntetőjog. Engem nem érdekel sem a rehabilitáció, sem az elrettentés (ami nem baj ha működik, de azzal nem lehet védekezni a szigorúbb büntetés ellen, hogy esetleg nincs kimutatható visszatartó ereje), az aljas szándékkal életellenes tettek elkövetőit azonnal és véglegesen el kell távolítani a társadalomból, pláne ha van egyértelmű bizonyíték, mint jelen esetben.

A büntetés módja már egy másik kérdés (halálbüntetés, stb.) A kedvencem amikor bocsánatot kérnek a hozzátartozóktól. "Bocs, hogy megöltem a fiad, anyád, kutyád!" "Ja semmi gond, mindenkivel megeshet, véletlenül erre jártál, megbotlottál, és beleakadt a késed 46-szor". Undorító!!!