Ítéljék el Detek alpolgármester fiát az állatkínzásért, és más állatkínzót is vonjanak felelősségre

Éva 16

/ #40

2016-01-14 07:32

Elolvastam a hozzászólásokat, és egyetértek minddel. A polgármester nem alkalmas a posztjára, ha ezt a büntetést szabná ki ennek a pszihopata, elmebeteg állatnak, bár az "állat" jelző jelen esetben sértő az állatokra nézve, mert ők ilyent nem tesznek, élvezetből nem ölnek. A menhelyen őrt kellene állítani mellé, hogy felügyelje, hogyan bánik a védtelen állatokkal. Könnyű dolga volt a kiskutyával, aki védekezni sem tudott, nagyon megrázó volt a videó, nehéz volt végignézni. Az is elmebeteg ötlet, hogy ezt videóra veszi valaki, de ha nyilvánosságra is hozza, akkor már hülye is. Gondolhatja, hogy a jóérzésű emberek akkor is tiltakoznak az állatkínzás ellen, ha nem állatvédők. Bár, ahogy elnézem a fiút, az IQ-ja a 0 szint alatt lehet jóval, szóval nem egy IQ-bajnok. A szülőknek csak gratulálni tudok, mert igen jó munkát végeztek, sok szépre, jóra megtanították ezt az elmebeteget, igen jól szocializálták. Nem tudom, milyen emberek, de szokták mondani, "az alma nem esik messze a fájától".

Lenne egy ötletem, hogy a polgármesternek is igaza legyen. Az állatkertbe kellene beosztani gondozónak, és vad tigrisek ketrecét kellene takarítania etetés közben, amikor ők is a ketrecben vannak. Egy jó kis ketrecharcot el tudnék képzelni, akkor megmutathatná, mekkora hős, mennyire bátor, és kíváncsi lennék, mire megy az ütőjével 2-3 tigrissel. Az állatvédők pedig a ketrec előtt néznék az eseményeket, és drukkolnának a tigriseknek.... én így képzelném a büntetését. El kívánom mondani, békés természetű, törvénytisztelő állampolgár vagyok, de ez a videó nagyon felháborított.