Petíció Magyarország EU-tagságának megszűnéséért


Vendég

/ #100

2015-11-26 13:47

Szólás szabadság véget úgy érzem rám is vonatkozik sok minden s így az is , miért jó s miért nem jó számunkra az EU ..

Mint ifjú s lelkes nemzeties elkötelezett hazám szeretete véget úgy éreztem akkoriba talán majd az EU az ami országunkat az az Intézmény ami idővel jobbá alkotja Európát s így magunkat is..

Idők múltával sajnos rá kellett jönnöm honnan is fújj a szél , de jobb később, mint sehogyan sem..

Mindenkori életemben semlegességre törekedtem s nem függősségre.. Pedig az EU pontosan az utóbbit rakta reánk béklyóként !

Hát nem s nem ! Nem engedhetem én mint Prónay leszármazott hogy fejünk felett mások döntsenek elvtelenül!

Mindenkor történelmünkben anno hatalmasak voltunk , csak hát a nyugatnak nagyon is nem tettszett mindez.. Így hát amint alkalom nyílott rá ránk erőltették a TRIANON-t ..

De mindez kevés volt számukra s addig csűrték csavarták ügyünket káros berkeikben még jobban el lehetetlenítettek bennünket megalakulásuk s bekebelezéseik közt ..

.Habsburg Ottó a maga módján mód felett talán jót akart , de halála követően visszájára fordult minden .A zsidóság még nagyobb vér szemet kapott s ott tettek be számunkra ahol csak tudtak ...

Hát nem , s nem!

Mi is tette végérvényessé határozatomat?

Végérvényessé az utóbbi cselekedetük a Bevándorlókkal kapcsolatosan . Jelen esetben alaposabban ki verte nálam már az elején azt a bizonyos biztosítékot ..
EU ismét bizonyított , de nagyon negatívan !..

Aláírás : Prónay Balázsfalvi Attila Nándor
Budapest , 2015. november 26 .