A Gyámhivatalok gyermekek jogait megsértő eljárása ellen!!!

Alma

/ #31

2015-10-24 09:06

 Nálam az volt, hogy külföldre szerettem volna költözni. 21 napos az ügyintézési határidő! Mégis azért mert az exférjem nem engedélyezte a kiköltözést, május 20tól szeptember 7ig elhúzódott az a bizonyos 21 nap.. Pedig még az ügyintéző is mondta, hogy látszik apának nem a gyerek a lényeg, csak az hogy az legyen amit ő akar! De akkor miért hagyták elhúzni ennyire! Persze aláírom vannak olyanok akiknek sokkal jobban elhúzzák az ügyüket,de akkor is!!!

Szeptember 7én a mediátornál sikerült egy megállapodást megírni 1 évre! De az exem úgy irányította a mediátort, hogy az nem igaz! Aki ilyen területen dolgozik annak határozottnak kellene lennie és nem hagyni, hogy pszichopaták stb irányítsák! Azért mentem bele, mert még tartható amit követelt, de ha letelik az egy év, akkor egy picit úgy is karcsúsíttatok rajta, hiszen a gyereknek addigra meg lesz a saját kialakult kis élete,barátai! És ahhoz képest, hogy a gyámügynek ezek után csak egy egyszerű papírt kellett volna megírni (hiszen a megállapodás meg van és ők is megkapták) azóta(kb szept 10.) a mai napig (okt 24) nem voltak képesek azt a papírt megírni és kipostázni!! Pedig csak meg kellett volna írnia a monori ügyintézőnek! Több mint 1,5 hónap alatt a korábban megírt megállapdás alapján nem bírnak egy sima lezáró határozatot írni!!  Mondjuk ettől függetlenül október 1én kiköltöztünk, a gyámügyes is azt mondta, hogy jöhetünk.