A Gyámhivatalok gyermekek jogait megsértő eljárása ellen!!!


Vendég

/ #28

2015-05-11 10:12

En csak roviden aszt szeretnem le irni ami 2012 februarota megy tobb ugyintezo hibazik valamint nem megfeleloen jarnak el kapcsolattartasban egyatalan nem buntettek nagyon sokaig majd nagy nehezen 5000 ft buntetest adtak neki mar minz az anyanak mert velemenyem es tapasztalatom alapjan pofara dolgoznak es ismertseguk van van olyan vegzesem kerelmem hogy kerem a lathatas potlasat utikolcseg meg teriteset es maga a fyam ugyintezo irja le sajat kez irassaval erre nyiregyhaza meg semmisiti mondvan nem kertem az elobbiekben le irtak szerint hogy lehet kerni maskepp mi szerint ha magyarul es erthetoen le van irva kerem a potlast utikolcsegeimet es felelosegre vonasat akkor hogy lehet vezetonek el utasitani ugy hogy nincs ere iranyulo kerelem a sajat dolgozojuk irtak le ala pecsetelve de tobb mint 300 oldalnyi anyagom van sem nekem apanak de sem anyameknak nem e vittek fol a gyerekemet es a gyam hatosag nem tesz semmit vanak hang felveteleim is hofyan beszelnek velem illetve meg a meg nem valosult kapcsolat tartasra is be irtak hogy meg valosult de ere meg az anya adott be igazolast hogy a kapcsoltat tartas idopontjaban orvosi kezelesen van agyerek es majdnem egy honapig beteg ha bar ki tud nekem segiteni kerem irnon mert mindent el kovettem de senki nem figyel ram es a lanyomat hercegnomet nem lathatom az anya meg nem kap buntetest erte !!! Raadsaul tanum van ra hogy diszcozik es el jar otholrol a gyerekkel nem foglalkozik helentem de senki nem foglalkozik vele !!! Bar kinek oda adon a papirjaimatmindenrol hogy lasa ogazat mondok ez Fehergyarmaton megy mind kerem segitsenek!!!