Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #477

2015-03-18 12:17

Már nyugdíjasként hosszú-hosszú éveken át aprólékosan gyűjtögetett összesen 1,2 millió forintot vittem be a Questorba, ahol a petícióban megfogalmazottakkal egyezően szó szerint azt közölték, hogy pénzem tőke és hozam védett. Most meg azt hallani, hogy én voltam felelőtlen. /Nem a tulajdonosok, nem a felügyelet, nem a könyvvizsgáló, nem a kormány stb., hanem én, aki a "magas kamat" reményében már-már harácsolónak érezheti magát. S ha követeljük a kártalanítást - teljes joggal - máris megszólalnak az "ellendukkerek", hogy az közpénzből történik. Kevesen hangoskodtak, hangoskodnak azért, hogy közpénzből épültek a felesleges stadiokonok, hogy most is a győri foci megmentése a fontos, hogy egyes politikusok dőzsölnek, hogy a nem tudni már mekkora csapatot kitevő látszat-tanácsadók havonta többet keresnek, bizony közpénzből, mint amennyit én közel egy évtized alatt meg tudtam takarítani, s vég nélkül lehetne sorolni a közpénzek nap mint nap tapasztalható herdálását, ami nem fáj úgy sokaknak, mint az, hogy a kormány asszisztenciája mellett megtévesztett emberek visszakapják a pénzüket.