Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

/ #1863

2011-09-15 22:55

Egy ótvar koncepciós per, amivel két legyet ütnek egy csapásra. Egyrészt megpróbálják e vád alapján Gyurcsányt elítélni, másrészt Orbán illetéktelen beavatkozását próbálják elkenni. Mi keresni valója volt egy ellenzéki pártelnöknek egy esetleges országos beruházást illető tárgyaláson a külföldi befektetővel? Milyen alapon merte arra kérni a befektetőt, hogy evvel a projekttel várja meg, míg ők kormányra kerülnek?. Nem ártana, ha erre embertársaim emlékeznének, főként, hogy Orbán maga sem cáfolta ezt az állítást. Talán őt lehetne hatásköri túllépéssel vádolni ha már mindenképpen ügyet akarnak csinálni. Ez a kivetítés tipikus esete, mikor én elkövetek valami elmarasztalhatót, és azt másra vetítem. Kérdés, hogy a későbbiek folyamán is ilyen és ehhez hasonló koncepciós ügyeket eszkábálnak? . Én a helyükben hallgatnék, mint az a bizonyos a fűben, mert addig kavarnak , míg végül visszafelé sül el az egész. Gyurcsányt nem féltem, egy bátor ember, ezt egyébként az öszödi beszéd is bizonyítja és ha netán mégis elítélnék egyetértek Vele, megerősödve fog ebből a ránézve teljesen igazságtalan ügyből kikerülni. Jó egészséget és kellő lelkierőt kívánok Neki.