Közalkalmazotti bértábla


Vendég

/ #298 Re: Re: hozzászólás

2014-09-25 09:44

#297: Babu - Re: hozzászólás 

 2015 re csak a pedagógus végzetségű!!!!  pedagógus munkát segítőknek ígértek bármit is. A többieknek esteleg 2017 -körül!!!

 

Szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy megalakult, illetve 2014.10.22-én megalakul (átalakul) a Kulturális Dolgozók Független Szakszervezete, eddig (Könyvtári Dolgozók F SZ) kiterjeszti a tevékenységét minden oktatási, nevelési, kulturális intézményben dolgozó közalkalmazottra (kivéve pedagógus- nekik van PDSZ, PSZ)  

a köreinkből az első csatlakozó én vagyok... Angebrandt Dominika... ennek az aláírásgyűjtésnek a fő oszlopos tagja (Kanászné Erika mellett)

 

Kérem hogy minél többen csatlakozzatok ehhez a szakszervezethez, mert akkor tudunk hatékonyan fellépni , ha tömegek állnak mögöttünk. Ezzel a petícióval utoljára 3 hete voltunk az Ombudsmani hivatalban... sajnos eredménytelenül. Azt a választ kaptuk, hogy problémánk tipikus bértárgyalási szituáció... alakítsunk szakszervezetet.. vagy csatlakozzunk valamelyikhez..

HÁT RAJTUNK NE MÚLJON!!! MEGTETTÜK!!!

INFORMÁCIÓÉRT KERESSETEK A nos.pms.2014(kukac)gmail.com email címen!!

Belépési nyilatkozatot kérésre bárkinek küldök

Belépési nyilatkozatot megtaláljátok a  Facebook/ Iskolatitkár csoport ban is

FONTOSNAK TARTOM elmondani hogy  a szakszervezet vezetői, tisztségviselői mind önkéntes alapon dolgoznak!!!

 

ITT AZ IDŐ, HOGY A SZAVAKAT TETTEKRE CSERÉLJÜK!!!!!!

CSATLAKOZZATOK MINÉL TÖBBEN

 

Dominika