Az emelt angolérettségi 3. részének felülvizsgálatáért

Vendég

/ #115 Tárgy

2014-05-10 13:07

Eddig akárhányszor gyakoroltam a Listening részt mindig 70% felett lett, illetve az érettségi előtt megcsináltam az összes feladatsor Listening-jét. Úgy mentem el, hogy tuti összehozok minimzum 70-75%ot ebben a részben. Nálunk nem is volt gond se a magnóval, se az akusztikával, de az 1. feladat borzalmas volt. Azok a szavak amiket be kellett volna írni, el voltak harapva, nem beszélve arról, hogy szerintem még hadart is főleg a 3. feladatban. Emellett, annyira ideges voltam, hogy elcsesztem az egészet, hogy a következő Íráskészség részben is azon járt az eszem. Bár sikerült végül is azt összehozni, de akár jobbat is írhattam volna ha teljesen arra tudok koncentrálni. Az volna szerintem a legjobb megoldás, ha a Listening részt újracsinálná mindenki egy normálisabb hanganyaggal, illetve hát nem tudom mennyien ragaszkodnak az Íráskészség újraírásához, de szerintem az nem feltétlenül szükséges. De mindenképpen kezdeni kell valamit ezzel a Listening-gel, vagy újat, vagy ne számítsák bele egyszerűen.