Pedofíliamentes Magyar Narancsot!


Vendég

/ #236 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-17 14:14

#224: tibi a galád - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

Értem? Tibi, te eltévedtél. Értem ugyan nem. Ellenem(re) téped épp. Te bólintasz rá valamire, én onnan indultam, ahol te vagy, csak a haverjaimon kívül mást is meghallok, én változtam, mert figyelek.
Érdekes, ez a 20 százalékos statisztika nem tetszik neked. IT fenegyerek: ez az. Hogy te HISZED, hogy IT fenegyerek pasi kell hogy legyen, HR asszisztens meg nő. No ez a hétköznapi férfisovinizmus. Sheryl Sandberg elég fenegyerek? Nő ugyanúgy el tudja végezni, a túlórára is képes. Miért ne lenne?
Én is Stones párti vagyok, a nyilvánvaló szexizmusuk és szalon-nőgyűlöletük azonban nem tetszik (Simone de Beauvoir párhuzam). NEm azonos a bér egyébként azonos munkakörben elég sok helyen. Meg is magyarázzák: mert a nő kevésbé megbízható, mert ő marad otthon a beteg gyerekkel. Miért is KELL, hogy ő maradjon otthon? Pasi nem ismeri a lázmérőt, vagy mi?