Pedofíliamentes Magyar Narancsot!


Vendég

/ #55 Re:

2014-03-14 13:43

#35: -

És elértünk, a vita halálához, a szemiotikai szintre. Én voltam a hibás, mert kiragadtam egy mondatot, abból kirakadtak egy szószerkezetet, és már szavakat boncolgatunk. (Nagyon sok szó van még abban a cikkben.)

Én is pontosan azt kérdem, hogy miért a csúnya gonosz filmre hivatkozik. Pontosan ezek az én kérdéseim is.

Nem tudom, hogy neked válaszoltam-e, így összefoglalom. Valaki azzal érvelt, hogy a szerző maga is bűncselekményt emlegetett, én meg hülye módon túlboncoltam az idézet azon részeit, amellyekkel rögtön semlegesítette is ezt a szót. Ő kiemelte, hogy gyakorlatilag ellenkező jelentésben értelmeztem a szót. Én meg kiemeltem azokat  a részeket, amik megmutatják, hogy nem csak én tettem ezt, hanem a szerző is.

A szabad sajtó pedig tényleg jó dolog. A szabad véleménynyilvánítás úgyszintén. (Ez az, amit mindenki művel itt a hozzászólásokkal.) Én speciel az *összes* szabadságjogot szeretem, sőt, úgy gondolom, még lenne hely egy párnak. De a "szabad sajtó" nem jelenti azt, hogy nem lehet őket szembesíteni azzal, amit írtak. A petíció, ha elolvastad, zömmel ezt részletezi.