Tiltakozás a kutyák számára mindenhol kötelező póráz ellen


Vendég

/ #191

2013-11-24 20:02

Kiemelném még azakot a kutyásokat akik versenyszerűen sportolnak társukkal. Jómagam nevében is beszélek. Kutyafrisbeezünk a border colliemmal, ehhez a sporthoz szükséges a "fák nélküli" nem kicsi szabad tér, ahol el se kezdjük az edzést ha több kutya van a pályán, mert balesetveszélyes, igy a futtato erre a célra alkalmatlan. Mehetek kutyasuliba is edzeni pénzért. De minek fizessek valamiért amikor ki tudom vinni a kutyámat a közeli ligetbe. Ha ezt bevezetik akkor beszolhatok majd én is annak a szülőnek aki hagyja hogy az auto körül biciklizzen kedves gyermeke nem törődve azzal hogy kárt tesz benne esetleg, vagy csak a járdán száguldozást megemlitve, mikor egyébként ott van nekik az elzárt frissen épitett biciklipálya? Ez esetben kérvényeznm hogy a játszótéren kivűl viselkedjenek a kedves gyerekek. Talán ezekre a dolgokra is hangsulyt fektethetnénk, mert nekm pl ebből és hasonlo dolgokbol van elegem. (tisztelet a kivételnek aki normálisan megneveli a gyerekét) A következő mi lesz? Pórázhossz szabályozás? Vagy esetleg időbeosztás mikor vihetem ki a lakásbol a kutyát? Felháborito!!