deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Az Európai központi Bank elnökének tájékoztatása / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-10-27 10:08

Sok sikert uraim!

Én csak szurkolni tudok a jó eredményért, de önök forradalmi tettet hajtanak végre, ha az igazságot sikerül felszínre hozni.

Úgy gondolom, más országok lakói is hálásak lesznek érte.

Tisztelettel: Dienes Erzsébet

Vendég

#2

2013-10-27 11:04

le is fordittattátok:?

Vendég

#3

2013-10-27 11:42

Köszönjük a helyettünk való intézkedést. Hálásak vagyunk.

Vendég

#4

2013-10-27 11:52

Remélem, hogy az anyabankokhoz eljut és ők nem annyira korruptak, mint a hazai banki vezetők.

Vendég

#5

2013-10-27 12:04

Teljes szívemből egyetértek, én személyesen Ön mellett vagyok és csak így tovább, nagyon sok sikert kívánok
ditta41

#6

2013-10-27 12:10

Gratulálok kedves Menyhért Péter a csalás felfedéséhez. három email címet közre adok, hátha segítség a levél célba juttatására: info@ecb.int;
info@ecb.europa.eu; ieo@imf.org
bízom abban, hogy értő fülekre talál az üzenet és segítséget nyújtanak a megoldás eléréséhez. Bán Károly úr nem a tud nemzetközi médiába jutásban segítséget adni?
köszönöm a tényfeltáró munkát.
jó egészséget,sok sikert kívánok Önnek!
tisztelettel,
Balogh Judit

Vendég

#7

2013-10-27 12:23

csak halgasak is meg tiszta szivbol gratulalok
mami

#8

2013-10-27 12:38

Gratulálok, sok sikert kívánok !!

Vendég

#9

2013-10-27 12:49

Kedves Menyhért Péter úr! Köszönöm, hogy a hitel-ügyletekhez nem értő, becsületes, megtévesztett magyarok mellé áll, a jó ügy érdekében szól.

Vendég

#10

2013-10-27 12:59

Nagyon jól meg van fogalmazva ez a levél, teljes mértékben egyetértek vele!

Vendég

#11

2013-10-27 13:06

Csatlakozom !

Vendég

#12

2013-10-27 13:19

Drága Menyhért Péter! Az egész Földbolygón az összes bank intézmény korrupt, a különbség tanán az, hogy a magyar bankvilág kiemelkedettebb formában gyakorolja korruptságát.Történelmünk kezdete óta amit átírtak és hazugsággal füszereztek soha egyetlen egy külföldi nem állt tiszta szívvel a Magyarok mellé, csak önös érdekből.Én úgy látom, hogy a problémánkat csakis mi MAGYAROK tudnánk megoldani, és nem forradalommal!!!!Hanem az ŐSI ALKOTMÁNYOS JOGAINK visszaállításával Nem köztársaságra van szüksége a Magyar Népnek, hanem az Apostoli Magyar Királyság visszaállítására. Őseink Szent akaratát kell érvényre juttatni!!!Csak ekkor lehetünk a Világ szemében is példakép.A baj csak az, hogy a Magyar Nép elfelejtette mik az Ő alkotmányos jogai. A Szent Korona tanait sos.-be tanítani kéne, mert csak így tudunk felébredni valamennyien.

Vendég

#13

2013-10-27 13:20

Támogatom ,jogos !!!

Vendég

#14

2013-10-27 13:43

Kedves Péter! Őszintén kívánom,hogy sikerül elérni valami pozitív előre lépést ebben a gyalázatos bankár játékban és nem lesz több áldozat és földönfutó család. Mi tudjuk,hogy csak a civil összefogás lehet a járható út.
E.A.

#15

2013-10-27 14:05

Kedves Péter!
Ezt a levelet is, mint a többit igen jól megírtad! Gratulálok és köszönöm!


Vendég

#16

2013-10-27 14:08

Menyhért Péter gratulálok a kitartó Bankárok csalárdságára rájövő munkájához. Sokan nem is értették ,miből letek ezek a magas törlesztő részletek és hogy lehet ,hogy a töke csak nő és soha sem csökken. Én is a férjemmel deviza kölcsönt vetünk fel több mint 3 éve és már tapasztaltuk a tőke emelkedésünk. Sok csalás van a szerződésünkben, de nem léptünk igazán ügyvéd felé, mert árfolyam rögzítésünk van 2011-óta. Nem tudjuk, hogy Btk.ás Vagy polgári per vezet célhoz. KÍVÁNOM , hogy minnél előbb célba érjen !!!!

Vendég

#17

2013-10-27 14:10

Nagyon szakszerű Kedves Péter a levele! Jólenne, ha valakik, már komolyan vennék!

Vendég

#18

2013-10-27 14:18

Végre egy tökös legény!:)Csak így tovább!Derüljön már ki az igazság,hogy hiszékeny emberek kerülnek utcára amíg ők vígan élnek!

Vendég

#19

2013-10-27 15:03

Egyetértek!

Vendég

#20

2013-10-27 15:33

Mehet,hatha lesz egy europai gondolkodo,aki eszreveszi mar a mi bajunkat is!!!!

Vendég

#21

2013-10-27 15:45

Köszönöm Péter, a továbbiakban is számolhatsz a támogatásommal.
Anda

#22

2013-10-27 16:18

Köszönöm azt a sok kitartó munkát amit eddig végeztél. Remélem lesz eredménye! Sok sikert és továbbra is jó egészséget kívánok!
Zsó

#23

2013-10-27 16:39

Köszönöm a helyettem is történő képviseletet.
ilona

#24

2013-10-27 17:19

Peticiok.com
Reagálásom: Egyszer már írtam alaábbiak egy részét! Most kipótolom kicsit ... Tisztelt Menyhért Péter úr!
Csak a huza- vona van Ön- Önök között. Érdemben semmilyen eredmény nincs. Egyik ezt mond, a másik megcáfolja, s viszont. Ennyi, amit leszűrhettem az alkalmankénti levelezésükből. Ám a Deviza- illetőleg annak nevezett Svájci hitelt kitalálók elleni fellépések sehol sincsenek. Kérdeztem már többször is az Ön levelezési rovataiban: A Svájcban élő honfitársaink, s a Svájcban élő Svájci állampolgárok, s Vezérkara tud- e arról, hogy az ő pénznemükkel, a svájci frankkal milyen jogtalan és embertelen "Hitel" akciót- akciókat bonyolítanak le a nálunk élők- élősködő Bankok?! Arról néma csend van.
Svájci e- mail címeket kérek és várok, mert hozzájuk akarok már fordulni eddig megoldatlan Hitelemmel kapcsolatban: amelyben még álmaimban sem láttam egy fia svájci frankot, ám fizetem öt éve, s még jóval több van fizetni valóm - állítólag - mint amennyit anno 2007- ben számláztak nekem! Örülnék, ha az Ön- Önökhöz érkező leveleket el is olvasná(k) s ha érdemben válaszolna(válaszolnának rá!
Egyéb iránt én is Csepel- közeli nyugdíjas vagyok, s becsapott állampolgár. Akinek az OTP- hiányos egyenlegértesítőket küld, és szeptembertől duplára felturbózott havi törlesztő részlettel akar a nyomorba, éh- és fagyhalálba küldeni! Tiltakozó leveleimre pedig érdemtelen, még az OTP alkalmazottak- ügyintézők számára is hasznavehetetlen, ill. nem egyértelmű intézkedést eredményező választ küld.
Ami nem több a semminél, csak annyiban, hogy még lejjebb taszít a miattuk idáig fajuló anyagi helyzetem lépcsőfokain. Mi lenne, ha erről is hallatnák hangjukat Önök is, hiszen embertömegekkel teszik ezt a Bankok! S Ön- Önök még mindig ott tartanak a Petíciójukkal, ahol, és ahonnan elindultak. Vagyis a béka ...
Nem csak nyilatkozni kell(ene) végre igazunkért, hanem követelni is emberi jogaink s a tőlünk csalással kisajtolt anyagi javaink visszaszerzését-, visszaszolgáltatását (!) az ebben érdekelt – s eddig kibúvó - felelősöktől!
Követelni a jelzett hitelek újra átvizsgálását, a már befizetett, s az állítólag még náluk tartozásként fennálló összeget újra vizsgáltatni kellene! Az Egyenlegértesítők hiányosságai önmagukért beszélnek!!!
Miért kell százszor megrágni- megrágatni ezt, amikor már régen kötelezni kellett volna a jelzett Bankokat a kártalanításra, s hogy térítse vissza azon összegeket, amelyek már a háromszorai lettek a tőlük hitelként felvett összegeknek. S itt már nem csak a Svájci- Deviza hitelekről van szó:
Gondolom nem csak nálam van így, avagy hasonlóképpen! Íme: A Tartozásrendező Hitelem 329.000 Ft- ot- már négy éve fizetem, közel 10.000Ft/ hó. S még mindig (!) 206.000 Ft fölött van az állítólagos követelésük! Csak nagyjából számolva: évente 120.000 FT- ot fizettem be, az négy év alatt 4x 120.000Ft. Összesen: 480.000 Ft. s még mindig, mint írtam fentebb, 206.000 Ft fölött van (?) a (szerintem csak vélt) tartozásom!
Mert kamat ide, kamat oda, már az uzsora kamattal számolva is horribilis összeget nyertek csupán rajtam! Hát a többi, megszorongatott adósokon vajon mennyit? Tudom, kamat az mégiscsak jár, no de ez már nem kamat- hanem alávalóság a Hitelező Bank(ok)tól!
Na, ezzel foglalkozzanak már! Ne csak erre meg arra hivatkozzanak, Kedves Menyhért Péter úr és többiek, hanem valós tényeket közöljenek, s közöltessenek (!), és azokat mint megoldandó- és orvosolandó embertelenséget tetessék jóvá!
S ami a fő: ne engedjék (!) ne engedjük: hogy a Hitelező Bankok Vezérigazgatóinak zsebébe vándoroljanak ezen horribilis összegek; legyen nekik is mondjuk, egy éven keresztül csupán a „létminimum” Na, akkor majd rájönnének mekkora gazemberség az, amit most tesznek velünk, adósokkal, s természetszerű, hogy a családjainkkal is!!!
Üdvözlettel, jókívánságokkal,
Üdvözlettel és végre már választ is várva, Némethné Pető Ilona
szigethyilona@gmail.hu * hu.netlog.com/ilonapetoszigethy
babó

#25 levél

2013-10-27 17:25

Az én véleményem az ,hogy Mario Draghi tudja ,hogy nem volt chf.a hitelek mögött!!! Honnan is lenne.! Nekem senki ne mondja hogy ilyen pozicióból ezt ő nem látná.Svájc igazolta,hogy tőle nem kértek.Ne legyen igazam, de ő is összejátszik a bankokkal!Minden elismerésem az önöké Péter!!
Meghalgattam a videóját is, olvastam a részletesen levezetett csalást is. De érdeklődött e valamelyik kormánypárti képviselő vagy ügyész ,aki tudna lépni is???-ugye hogy nem.Mi csak úgy gondoltuk hogy az eu. megvéd,de én már semmiben sem hiszek!!