ÚJRA ESZENYIT!


Vendég

/ #95

2013-09-26 07:05

Egyébként Balázs Péter egy utcával mellettem lakik. Ő egy kedves szintelen,szagtalan,íztelen ember.
De felettébb alkalmas arra,hogy meghunyászkodjon. Önálló véleménye nincs.De sebaj...majd megmondják
neki mi a véleménye.
Tudomásom szerint a kutyák sem szarnak az otthonuk elé...sőt be sem csöngetnek,hogy adjunk ki Wc-papirt.
Senkivel szemben nincs függőségem.Egyszerűen csak szinházbajáró ember vagyok.S ebből adódóan látom a különbséget.
Vindnyánszki-Alföldi?
Balázs-Eszenyi?
Miről beszélünk?
Balázs a Kabarékirály?
Egy hangsúllyal,monoton metódikával kántálja a semmit. Ha Ő nyer,akkor tényleg itt lesz a diktatúra és hajbókoló Jánosok fogják ellepni az országot.
Itt a Causescu világ!!!!!!!!!!!!!!!
Menjen minden fiatal el ebből az országból.Már ha nem akar stadionmunkás lenni.Habár Felcsúton már elegen vannak.Azok építik a helikopterleszállópályát a Birodalomnak.Hány lakosa van is Felcsútnak?Csak az MSZMP-és párttitkár apuka és a Heti Théma anyuka,akinek minden rokona teljesen szociális.Dávidka a BKV vezetője,testvére a Fesztivál szervező.
Sajnos én,mi,ti,ők...nem rendelkezünk ilyen felmenőkkel.Én,mi,ti,ők kérünk elnézést,hogy nem születtünk ebbe a családba.
Nagyon szeretném,ha örökbe fogadnának!!!!!!!!!!Légysziiiiiiiiiiiii.
Igérem,hogy ott fogok serte-pertélni a stadionban. Oszt dögöljön meg a magyar nép.Nekünk nem mindegy?
Míg stadion van,addig élet van....Felcsúton...