ÚJRA ESZENYIT!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) ÚJRA ESZENYIT! petíció automatikusan generált fórumtémája

Katkat

#76 Vígszínházi direktor

2013-09-23 18:22

Maradjon Eszenyi Enikő
Katkat

#77 Újra Eszenyi Enkőt

2013-09-23 19:24

Maradjon Eszenyi Enikő!

Vendég

#78

2013-09-23 20:28

A Víg a kedvenc színházam. Nem megyek oda többször, ha Balázs Pétert préselik be Enikö helyére!
Maji

#79

2013-09-23 20:31

Nem kell Balázs Péter! Maradjon Eszényi Enikő!
Vendég 80

#80

2013-09-23 20:34

Ne türjük, hogy leváltsák Eszényit! Balázs Péter egy senki!

Vendég

#81

2013-09-24 11:51

Eszenyi egy őrült; szó legnemesebb értelmében. Örülten szereti a színházát, a munkáját, a közönséget, és őrült jól is csinálja. Az elmúlt években volt szerencsém majd mindegyik szerepében látni, rendezéseit követni. Mind egytől-egyig kiváló! Miért is kéne Őt lecserélni??
Nagyon szorítok érte!

Vendég

#82 Re:

2013-09-24 17:39

#80: Vendég 80 -  

 Úgy mellesleg a FIDESZ szekerét tolja...


Vendég

#83

2013-09-24 19:19

szeretem a vígszínházat úgy, ahogy van.

Méltó Várkonyi Zoltán örökségéhez.

Vendég

#84

2013-09-25 03:37

Pedig nagyon szeretném ha Balázs Péter eltűnne Szolnokról, de ne ilyen áron!!!!

Vendég

#85 Re:

2013-09-25 05:17

#84: -  

 Teljesen igazad van. Balázs Péter szép kort megért, elég idős ahhoz, hogy most már a jól megérdemelt nyugdíjas éveit élvezze.

Egy jobb ember.

#86 Péter vagy Enikő?

2013-09-25 09:51

Egyertértek, száműzni kel a politikát a színházból.

De nemcsak a jobb, hanem a baloldalit is! 

Erről Őnök itt miért nem írnak, kedves rajongók?

Már megint kettős az a mérce !

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-09-25 09:53


disputa

#88 Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-25 10:55

#86: Egy jobb ember. - Péter vagy Enikő?

Végre egy gondolkodó, értelmes ember! Köszönöm, hogy szóvá tette!


Vendég

#89

2013-09-25 12:23

Aréna színház Bratislava Szlovákia támogatja Eniko Eszenyi!

Vendég

#90

2013-09-25 15:07

Remélem maradni fog Eszenyi Enikő, nagyon drukkolok neki, megérdemelné.
Üdvözlettel
Devecsainé Váradi Mária
Nagy György

#91 Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-25 16:11

#86: Egy jobb ember. - Péter vagy Enikő? 

 Kedves Jobb ember!

Mitől vagy te jobb ember, mint akinek a szíve Enikőhöz, ill. a művészetéhez húz? Elmondom neked, hogy a művésznő szájából még az életben politikai megnyilvánulást nem hallottam se balról, se jobbról. Kell ennél több? Ezt hiányoltad? Akkor tessék, itt van. Balázs Péter viszont a FIDESZ kegyeltje, még ha neked nem tetszik, hogy más is észrevette. Eszenyi művésznő a MŰVÉSZETÉVEL bizonyította, hogy ott a helye!!!


Vendég

#92 Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-25 20:04

Nem ittunk pertut kedves Nagy György! Valamint ragaszkodjunk a tényekhez,

 

Nagy György

#93 Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 03:34

#92: - Re: Re: Péter vagy Enikő? 

 Ez igaz, nem is fogunk pertut inni, úgy érzem. Megengedtem magamnak, mert fórumozók között ez a bevett szokás. Természetesen tiszteletben tartom kényes ízlését és a továbbiakban magázódok Önnel. A tegeződést ki kell érdemelni.

Visszatérve a fórum alaptémájára: Enikő vagy Péter, Péter vagy Enikő? Engem a tagnapi nap megerősített abban, hogy mindenképpen Enikő, de tartok tőle, hogy Péter lesz a befutó. Enikő nyílt lapokkal "játszik",  pályázata nyilvános, mindenki beletekinthet. Péter csak a bizottság rendelkezésére bocsátotta, az anyag hiányos volt, melyet késve pótolt. Enikő nyílt, Péter zárt tárgyalást kért. Ma lesz a döntés, melynek végeredménye számomra sajnos nem kétséges. Egy jellemhibás társaság jellemhibás embere lesz a nyertes, a főváros pedig a vesztes. Ezzel a Vígszinház jövője megpecsételődik.

Kívánok Önnek jó szórakozást.


Vendég

#94

2013-09-26 06:44

Azt gondolom,hogy a politika és a művészet két különböző dolog. A politika rombol mig a művészet épít.
Sajnos a mai világban,amikor a stadionépítés a legfontosabb ezer-kétezer lakosú helyeken,addig a kultúra nem szempont. Kérdezném,hogy fog a baromja elmenni a stadionba,ha nem tudja elolvasni melyik a bejárat?Gondolom lesznek terelőkutyák,akik megmondják merre kell menni.S nem ugatnak...lehetne nekik?....neeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmm

Vendég

#95

2013-09-26 07:05

Egyébként Balázs Péter egy utcával mellettem lakik. Ő egy kedves szintelen,szagtalan,íztelen ember.
De felettébb alkalmas arra,hogy meghunyászkodjon. Önálló véleménye nincs.De sebaj...majd megmondják
neki mi a véleménye.
Tudomásom szerint a kutyák sem szarnak az otthonuk elé...sőt be sem csöngetnek,hogy adjunk ki Wc-papirt.
Senkivel szemben nincs függőségem.Egyszerűen csak szinházbajáró ember vagyok.S ebből adódóan látom a különbséget.
Vindnyánszki-Alföldi?
Balázs-Eszenyi?
Miről beszélünk?
Balázs a Kabarékirály?
Egy hangsúllyal,monoton metódikával kántálja a semmit. Ha Ő nyer,akkor tényleg itt lesz a diktatúra és hajbókoló Jánosok fogják ellepni az országot.
Itt a Causescu világ!!!!!!!!!!!!!!!
Menjen minden fiatal el ebből az országból.Már ha nem akar stadionmunkás lenni.Habár Felcsúton már elegen vannak.Azok építik a helikopterleszállópályát a Birodalomnak.Hány lakosa van is Felcsútnak?Csak az MSZMP-és párttitkár apuka és a Heti Théma anyuka,akinek minden rokona teljesen szociális.Dávidka a BKV vezetője,testvére a Fesztivál szervező.
Sajnos én,mi,ti,ők...nem rendelkezünk ilyen felmenőkkel.Én,mi,ti,ők kérünk elnézést,hogy nem születtünk ebbe a családba.
Nagyon szeretném,ha örökbe fogadnának!!!!!!!!!!Légysziiiiiiiiiiiii.
Igérem,hogy ott fogok serte-pertélni a stadionban. Oszt dögöljön meg a magyar nép.Nekünk nem mindegy?
Míg stadion van,addig élet van....Felcsúton...

Vendég

#96 Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 07:23

#93: Nagy György - Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

Kedves György!

Sajnos senkinek sem kétséges. Visszatért a pártállam demokráciával tupírozva.

Kell egy semmi ember (mint Vidnyányszki) aki úgy tudja nyalni más seggét,hogy szaros sem lesz a szája.Roppant gyors, s mielőtt emberek közé megy sok munkával mindenki seggét  szétnyalja s üde mosollyal lép az emberek közé..de.............figyeljünk...egy kis szardarab ott maradt a szája szélén....ahhhhhhhh...ez a névjegye....

ez nem anyajegy...ez egy szarfolt...

Neki nem tűnik fel,mert az egész életét így élte...mint Tarlós...

Nézd meg,hogy örült a Fradi meccsnek.

Meglepő és mulatságos:)))

Szerencsétlen (ha OV nem kényszerítene rá mindenkit a FOCIRA,)akkor talán lazulásképp sorozatokat nézne otthon nyugalomban a szerencsétlen. Szerinted az ő korában kiváncsi dübörögni az ember?

Hová,merre megyünk?

Szerencsére a mai fiatalság látja,hogy merre megyünk és fogja tenni a dolgát.V. nyugydijasokra számít,akinek ellopta a pénzét.........de naponta látom,hogy teli van a puttonya a mai fiataloknak.

Így legyen....UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF.....


Vendég

#97 Re:

2013-09-26 07:35

#94: -  

 Ez a hsz. tapsot érdemel!!!


Vendég

#98 Re: Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő?

2013-09-26 07:38

#96: - Re: Re: Re: Re: Péter vagy Enikő? 

 A baj csak az, hogy a teleputtonyú fiatalok nagyrésze jobbikos!


Vendég

#99 Re:

2013-09-26 13:34

#2: -

Én azt gondolom,hogy a mai világban nem a mérték az érték. Nagyon helyes volt Rachel esküvője.Mindenki dögöljön meg,törje ki a bokáját....haaaaaaaaaaa, nem a második kerületben tartja az esküvőjét.Minden ott rendbe lett téve.Útfelújitás...stb...

De vonatkoztassunk el....legalább mi.... csinovnyikok fogják  szolgálni az OV.birodalmat? A nemzetis V. kezdte a sort.Simmili similis gaude....már ha értik a tisztelt urak.Nem hiszem...hiszen a futballvilágban nem fontos olvasni.Nincs is idő rá....sok időt vesz igénybe a seggnyalás.S néha kiszárad az ember nyelvére....

Nekem nincs kötődésem Eszenyihez,mert számomra a Szinház egy csoda.De aki ilyen alázattal és becsülettel végzi a dolgát...bocsánat...nem végzi,hanem átadja magát tisztességgel,alázattal..

Bárhogy alakul,Ő egy csodálatos ember,a szó legnemesebb értelmében...s a mai világban kevés ilyen elhivatott emberrel találkozunk,aki éjjel-nappal-(Budapest) számára  fontos,amit csinál,felépített,s tökéletes alázattal végzi a dolgát.

S sajnos nem tartozik semmilyen párthoz.Ő csak egyszerűen egy csodálatos művész...nő...

S ha meg akarja nyerni a pályázatot, akkor támogassa a felcsúti stadiont, Hiszen V.szerint  magánadományokból fog felépülni.

A Pethő Intézet meg menjen a francba...ott ki tud focizni?...lúzerek...Miért nem minden ember Felcsútra született? Én szégyellem magam...Ha oda születtem volna,akkor már stadiodom lenne...vagy nem....sajnos soha nem voltam MSZMP titkár (mint apuka)...így nincs bányám sem....no meg Heti Thema.....

Sok erőt kivánok

 

 


Vendég

#100 No de nagyon hamar:)))))))))))Re: Re:

2013-09-26 13:36