Tiltakozás az egész napos iskola ellen

kendig

/ #382

2013-09-03 16:35

Rózsi néni és társai komolyan gondolták hogy egész napos, és kötelező legyen.Csak közben talán valakinek megjött a józan esze, és lehetővé tették a felmentést. Rózsi néni azomban középtávon a teljes kötelezővé tételt célozta meg. Úgyhogy ha ez a gárda marad a nyakunkon, hát lesz még min dühöngeni. Én is találkoztam olyan szülővel aki örült a lehetőségnek, de sokkal több olyannal aki nagyon dühösen felháborodva fogadta, hogy kényszeríteni próbálják valamire. Nálunk azt lehet mondani, Rózsi néni teljes kudarcot vallott. A felső tagozaton szűken, kettő csoportot tudtak összeszedni, a többi gyerekre mind felmentést kértek a szülők. Az alsó tagozat az más dolog. Ott eddig is szinte mindenki napközis volt, és a gyerekek érdekes módon szeretnek oda járni. Felső tagozatban eddig is lehetett napközibe menni, de soha egy csoportocskánál több jelentkező nem akadt. Most sem vártam nagyobb eredményt, és szerintem mindenki megnyugodhat, felmentést kell kérni és kész. Ahol meg délután óra van, ott a szülők követeljék ki az órarend megváltoztatását, ugyanis a törvény nem enged meg ilyent! Pontosan azért mert kérhető a felmentés. Amúgy szeretném én azt látni, hogy bent tartják a fiamat, ha én nem akarom.