Közösen a Szociális Területért "TÁMOGATÓ AKTIVISTA" csatlakozás


Vendég

/ #5

2013-08-12 07:12

Sziasztok! Én igen sokat cikkezek a Facebook-on bízva abba,hogy egyszer valaki észre veszi és olyan helyre továbbítja ahol nyílt fülekre talál.Számomra is felháborító,hogy amit a Fészen is írtam,hogy ebbe az országba létezik NYUGDÍJAS,PEDAGÓGUS,MÁV,BKV ZRT,BEVÁNDOROLT,stb mi meg a tisztelt illetékesek szerint vagy nem is létezünk,vagy lehet fényevők vagyunk/mert az még ingyen van/Mi megélünk a gyermek szeretetből is nekünk nem kell úgye béremelés,mert mi mindíg mindent megértettünk mert mi mindíg a saját szabad időnkből DEMONSTRÁLTUN/amit röhögött az egész illetékes/s nem történt semmi.Szóval sok hibát elkövettünk mi amit most már talán hiába próbálunk megszakadni nem tudom lehet e korrigálni.Ha nem lettünk volna megfélemlítve mint ahogy most is olvasom az egyik hozzá szóló írását akkor talán már nem itt tartanánk.Mert minket meg lehetett félemlíteni most meg össze-vissza sz..magunkat,hogy nem tudunk megélni ebből az alamizsnábol.Nem gusztustalan,hogy 50 év után most kezdünk felébredni??Mikor más már rég túl van ezen a megvezetésen és lásd lett eredménye.Nem szaros alamizsnáért dolgozik s emberkék életéért vállalja a felelősséget.Nap-mint nap szülők nyugodtan mehetnek el munájukat végezni mert tudják jo helyen vannak csemetéik.De ha ennyire semmibe vagyunk véve akkor hogy merik ránk bízni a szülők a gyermekeiket évek óta?Pedig nélkülünk tuti össze roppanna az ország.Mi is a Tisztelt Miniszter Elnök Úr által említett,,anyaország" tagjai vagyunk..Tehát ezért nem értem miért pont MI merültünk feledésbe..Igen jogos,hogy a bölcsődei gondozónőkhöz kisgyermek nevelőkhöz a kisegítő személyzet is hozzá tartozik/konyha takarítók kerti munkások..!Hiszen velük együt egy team az egész intézmény...Én minden esetre reménykedek továbbra is,hogy lesz valami eredménye ennek a szép kezdeményezésnek amit anyagiakban is érzékelhetünk..hiszen én nem is tudom mi lenne velem,ha a fiam nem lakna velem hogy élnék meg..Hitel,rezsi és még egy pohár vizet sem ittam ..Bízom a támogatókba és hogy minél többen leszünk s eredményesek leszünk...