Közösen a Szociális Területért "TÁMOGATÓ AKTIVISTA" csatlakozás


Vendég

#1

2013-08-10 04:17

A nem kellőképpen megbecsült szakma ! Megérdemelné a 6 órás munkaidő bevezetését. Erőt próbáló, türelmet és tiszteletet sugárzó, hiszen bármelyikünkből válhat kliens.

Vendég

#2

2013-08-12 07:45

Sziasztok!38 éve vagyok a szakmában s nem tudom,hogy hogyan mi okbol süllyesztettek le bennünket ideág akinek érdekében állt.ugyanis én már ebből a fizetésből régen éhen haltam volna mert elmegy a rezsire BÉRLETRE hitelre.Azt sem értem miért vannak kerületenkén akkora diferenciák,hogy az egyik kerület a maximumot adja a másiknak meg már lassan azt várja el,hogy fizessünk ha a kaput akarjuk kinyitni.Véleményem szerint mindannyian ugyan ahhoz a szférához tartozunk s nem kéne ekkora feszültséget okozni még szakmabeliek között is mert akkor hol van itt az összefogás ekkora ellentétek után.Szédületes bérfeszültségek vannak kerületenként.Pedig ugyan olyan erőfeszítéssel dolgozunk mindannyian,sőt talán akad olyan aki csk ledolgozza a 8 óráját mert valahol dolgoznia kell.de van olyan aki szívvel lélekkel oda teszi magát hiszen hivatástudattal végzi a rábízott feladatot.Én azért ezt sem tartom ferr dolognak ha összefogásrol akarunk végre beszélni akkor talán itt kéne elkezdeni.Minden kerületbe dolgozó kisgyermek nevelő részesüljön ugyanannyi bérmegosztásba.Intézzék úgy az önkormányzatok,hogy ne legyenek különbségek.Hiszen minden kerületben gyermekek életéért vállaljuk nap-mint nap a felelősséget nem csak a frekventált elit kerületekben..
Szociális Ágazati Demonstrációs Bizottság
A petíció szerzője

#3 Flash mob AKCIÓ!

2013-09-26 07:27

Tisztelt AKTIVISTÁK!

SZÁDEMBIZ Flash mob! Elkísérsz?

Tisztes Munka Világnapja
2013. október 7.


Gyülekezés: 14:45 kor a Széchenyi téren (volt Roosewelt tér) az Akadémia előtti parkolóban

Petíció átadás: 15:00 kor EMMI 1054 Bp., Akadémia u. 3. sz. alatti épülete

Várjuk a jelentkezéseket a tamogatoaktivista@gmail.com email címre, vagy itt:
https://www.facebook.com/events/326158010862131/326182190859713/?notif_t=plan_mall_activity

Üdvözlettel,