Igazságot a villamosvezetőnek!

KMonika

/ #76 Re: Re: Re:

2013-06-20 20:38

#72: - Re: Re:

Kicsit nézz már utána, hogy SZAKEMBEREK mit javasolnak, ha egy ember sokkot kap vagy hisztirohamot (nem egyszerű, mezei hisztiről van szó, hanem rohamról). Ilyenkor erős sokkhatás kell, ami váratlan és kibillenti abból az állapotból a másik felet.Itt szokták példaként felhozni a pofont.Nem kellene összekeverni ezt a tehetetlen dühből vagy az erőszakos bánásmódból adott pofonokkal.Nem a hisztimet nem tudtam kezelni, hanem valamitől olyan erős roham jött rám, hogy teljesen elvesztettem a realitásérzékemet és ki KELLETT billenteni.Nem voltál ott, pár mondatból ítélsz.(Ahogy az lenni szokott általában) :))

10 éve vagyunk együtt, volt már nekünk is sok minden a házasságunkban ennyi idő alatt, de soha se előtte se utána nem ütött meg, pedig visszagondolva én is tettem/mondtam már olyat felelőtlenül amiért én a helyében adtam volna magamnak.Bármilyen fura még magammal szemben sem vagyok ennyire elfogult, van önkritikám.

Szóval igen, köszönöm kérdésed, örömmel megszülöm neki a 3. babát is. :)

Bárkivel előfordulhat, hogy elborul az agya egyébként bizonyos helyzetben.Amennyiben ez egyszeri eset és nem rutinpofozkodó az illető, úgy igenis mérlegelni kell a dolgot és nem azonnal máglyára vetni, meg feltételezni, hogy na majd akkor ezután ő mekkora agresszív állat lesz és mindig mindenért ütni fog (gondolok itt pl a villamosvezetőre aki 20 éves pályfutása alatt azért megélt ezt-azt mégis ez volt az első ilyen esete).

Nem mondom még mindig, h helyes volt.Azt mondom, megértem az adott helyzetben mitől szállt el az agya és h mivel a történetben senkinek sem történt maradandó károsodása, nagyon erős egy ilyen rossz húzásért az életét felfordítani, romokba dönteni.