Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

egy őszinte vagyonőr /** ! ! **\

/ #308 fizetés és juttatások IIII

2013-02-23 00:25

A Kft-et miért nem ellenőrzik? miért nem jönnek és nézik meg mennyire vagy bejelentve hogy milyen ruhában vagy körülmények között végzed a munkád, aki rá van szorulva elmegy dolgozni akár milyen munka is, ezzel kéne elsőként foglalkozni, és után minőségileg alakítani a vagyonőröket, tanfolyam alapján, mit képzelnek ezek, uraim, birka magyar vagyunk, mindent megtehetnek, és teljesen kisemmiznek, már az bosszantó hogy nem tesznek semmit hogy 240-360 órát dolgozol már ez tilos, 380ft órabérét, ez szabályellenes, és tudtommal szinte 80% így dolgoztat, ezeket ellenőrizétek és utána lehet a lóvélehúzás, akkor megértem tettek is valamit ellene, sok társamat ismerem, közel 150 emberrel találkoztam, már a 6 évem alatt, mindegyik híd alatt egy takaróval, autóban, -15 C-ben volt hogy egy üres ujj mobilvécében húztam meg magam 3 hónapig télen, hungarocellel béleltem ki a wc-t és Kft alkalmazott, közel 120 embert alkalmaz amaz most is!!! Ezt miért nem ellenőrzitek ? majd ha tesztek valamit !!!!!! akkor követelhettek!!! ez így helyes! nem másképp uraim, most is ebben dolgozom de semmi juttatás nincs sem ruha nem semmi, 380 órabér, 240 óra melo, nincs ruha sőt!! még védő mellényt sem adnak de elvárják, így az autóból kivett tescos mellényben dolgozom, és csodálkoztok hogy aminőség egyre szarabb és nincs rendes munkamorál, hát így hogy legyen amikor a vállalkozó mindent elvisz semmit sem ad? ugy nézünk ki mint egy utolsó menekült, igénytelen banda! remélem ezek a szavak bekerülnek és elkerülnek oda is ahova kell, kérném az itt levőket hogy mindenki reklámozza ezt az oldat mivel én sem tudtam róla és nem is hallatom hogy létezik ugy hogy sokan azt sem tudják van ilyen. Sajna attól félek hogy semmire nem megyünk ezzel, ők mindent megtehetnek, akkor lenne ennek hatalma ha senki nem menne el vizsgázni összetartva a jövőért és kiállnánk az igazunkét.Sajna ez sem fog bekövetkezni mivel a magyar nép még ebben sem tündököl az összefogás, néha szégyellem hogy magyar vagyok és hogy így itt élünk, a szívem könnyezik mikor melózom és kisemmiznek hogy a gyerekem ebben nő fel és hogy mennyit fog szenvedni ő is, undorító ...