Végrehajtási és kilakoltatási STOPPOT a devizásoknak***AZONNAL***
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Végrehajtási és kilakoltatási STOPPOT a devizásoknak***AZONNAL*** petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12014-03-24 19:21Bartha Lászlóné Erzsike vagyok .Nekem 5 300000ft van a nevemen felvéve.Ebből 4 millió ki van fizetve ,és tartozok 9 millióval.Ez szabad fel használású hitel.A lányom fizeti aki egyedül neveli a kis fiát.Én 60 éves vagyok,éjszakákat nem alszok ,bele rokkanunk,ügyvédre nincs pénzem,bíróságon éltemben nem jártam,banknak soha nem tartoztam,de ezt nem fogjuk tudni fizetni.Nem tudok többet mondani ,el vagyok keseredve,ennyi |
|
| |
|
Vendég |
#22014-03-24 19:41A "deviza" hitelek kifizethetetlenek,hiába fizet az adós SOHA nem csökken,sajnos ebbe az ördögi körbe kerültünk mi is. |
|
| |
|
Vendég |
#32014-03-24 20:56Igaz minden szava a petíciónak, csak annyit, hogy ez a 22-es csapdája. Felvettünk 30 milliót, visszafizettünk eddig 17 milliót és tartozunk 44 millióval, és a tőkénk évről évre nő nem csökken. |
|
| |
|
Vendég |
#42014-03-25 08:44Végre!..ne csak beszéljünk, -inkább cselekedjünk!!!!! |
|
| |
|
#7 |
#52014-03-25 11:19Mi "csak" 2 milliot vettunk fel....visszafizettunk 1millio 400 ezret...es meg 3 millio 300ezerrel tartozunk!!!Ez ahogy fizetjuk ugy no!!!Az autonkra amit mar elvittek,1millio 600ezer forint kolcsont kaptunk "devizaban!....2 millio 620 ezret kifizettunk...aztan mar nem birtuk...elvittek az autot!!...es meg kovetelnek 211ezer forintot!!!!!!Aprilisban lesz a targyalas,mert ami sok az sok!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62014-03-25 18:37Deviza hitelem nincs, de együtt érzek azokkal, akiknek van!Engem más hitel nyomasztott. Tudom milyen érzés! DE JÖN ÁPRILIS 6 !!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#72014-03-27 08:38 Várom a megoldást. |
|
| |
|
Vendég |
#82014-03-27 08:56Várom a megoldást. |
|
| |
|
Vendég |
#92014-03-27 15:45Oda kell csapni! A Tsz agitálások idején nagynéném fiát 15 éves volt az agitátor fofonvágta-erre a nygynéném a tűzpiszkáló vassa úgy fejbe vágta,hogy az belállt a homlokába.Utána féltünk,hogy most mi fog következni:hát elmondom ezek után az agitátorok nem jöttek be többet,sőt az utca másik oldalán osontak el a házunk előtt.Valami ilyet kellene nekünk is tenni,de nagyon gyorsan,mert a kormányra hiába várunk,hiszen ők szabadították ránk az "agitátorokat" |
|
| |
|
Vendég |
#102014-03-28 17:44Nagyon jó lenne már, ha a végrehajtásokat és a kilakoltatásokat megszüntetnék. Ez a devizahitel az évszázad csalása, hát akkor hogyan lehet, hogy még mindig nincs megoldás? Ki a felelős? Kérem a Magyar Állami Vezetőket, hogy intézkedjenek, mert "bűnösök közt cinkos, aki néma" és nem cselekszik. |
|
| |
|
Vendég |
#112014-03-29 20:05Ez már tűrhetetlen ami itt történik a devizahitelesekkel!!! Kilakoltatás,fizetésletiltás,és mindenféle önkényesen végrehajtott csalások a bankok részéről,amit a tisztelt kormány tétlenül tűr és jóváhagy!Meddig viseljük még el ezt a megalázást,Emberek,jó magyarok??? |
|
| |
|
Vendég |
#122014-03-31 13:05Én szombaton kaptam a végrahjtótól, hogy 15 napo belül rendezze a 26 millió tratozásomat. Forint hiteles vagyok, 13 millió a hitel,de az OTP meg a végrehajtó rá tette az Ő hasznát. miből fizessek amikor 2010 óta vonaj a fizteésemet a Katona Csaba végrehajtó, még a segélyből is amit a munkahelyemen kapok. Hogy van ez. kapok 30-40-50 ezret, ebből mit fizessek még? |
|
| |
|
Vendég |
#132014-03-31 18:11Szemét meló ez,de megcsinálták!! |
|
| |
|
Vendég |
#142014-04-01 06:03Remélem tudunk segíteni a bajba jutott embereken . |
|
| |
|
Vendég |
#15 a sokadik2014-04-02 14:56ez már a sokadik petíció, petíció petíció hátán, aláírom, kapom a reklámanyagokat email-be, de semmi. A bankom ugyan úgy fenyeget, büntet, hívogat. Nem történik semmi. |
|
| |
|
Vendég |
#162014-04-03 18:44Várom a megoldást. |
|
| |
|
Vendég |
#172014-04-04 10:50igen, megkell állitani ezt az ámok futást, sajnos a Nagyjaink csak ülnek, és hallgatnak. de vajon miért? |
|
| |
|
Vendég |
#182014-04-08 00:32A PETICIÓT JÓNAK TARTOM, ISMERTETEM MÁSOKKAL IS. ARRA VISZONT NINCS LEHETŐSÉGEM, HOGY REKLÁMHELYET IS VÁSÁROLJAK ? MERT KIFOSZT A BANK. HA EZ EGY KOMOLY PETICIÓ, AKKOR SOKAN ALÁ FOGJÁK ÍRNI REKLÁMHELY VÁSÁRLÁSA NÉLKŰL IS. |
|
| |
|
Vendég |
#192014-04-08 17:32Éppen most van folyamatban, amit simon perec mondott, hogy felvásárolják Magyarországot, ezért van szükség a sok lakásra és kocsira, hogy a kaftnosokat beleültessék. Ld.: 2004-es magyar izraeli megállapodás. És ott még csak(?) 500 ezerről van szó, de arról nem ír a fáma, hogy pereputtyostól, vagy azon felül. |
|
| |
|
Vendég |
#202014-04-09 11:21Az a lényeg :legyen valami jó fordulat.. a devizások javára.. |
|
| |
|
Vendég |
#212014-04-09 12:21 A magasan tartott devizaval duplajara emelkedet a torlesztes.havonta |
|
| |
|
Vendég |
#222014-04-09 13:06Itt csak a kormány tudna tenni valamit, mert a Magyar ember nem áll ki az igazáért. Az összes hitelt semmisé kell tenni a kapott összeget vissza fizetni, és kizavarni az összeset. De ez a humánus megoldás, de ha felbosszantják az embereket, nem is kell kimenni lesz helyük. Ne felejtsék el, az életem nem adom. |
|
| |
|
Vendég |
#232014-04-09 14:54Pedig ne mis olyan bonyolult ennek az évek óta tartó banki trükközéseknek ( indexálási trükk = nincs mögötte deviza! ) a visszamenőleges és végleges hatályú megoldása! Egyszerűen parlamenti felhatalmazással ( többségi hatalom van illetve lesz a megalakulás után is!) a bankok által ténylegesen forintban folyósított és forintban is törlesztett összeget kelljen visszatörleszteni, az eddigi befizetések levonás után megmaradt tőkére vonatkoztatva "emberléptékű" kamattal! De miért is bonyolítják túl ezt az egész banki indexálási trükközést és annak visszamenőleges és végleges rendezésének lehetőségét és tényét?!! Hány embernek kell még meghalnia a bankok tisztességtelen nyereségeik további növelései miatt?! Hol a kormányzati felelősség egy országon belül dúló banki (pénzügyi intézmény)gátlástalanság megállításának elmulasztása miatt?!! |
|
| |
|
Vendég |
#242014-04-10 03:33mindkettő |
|
| |
|
Vendég |
#252014-04-10 16:25Ne engedjük ezeknek a kizsákmányoloknak ,hogy családokat ki rakjanak az utcára azért hogy ők meg gazdagodjanak .Tarsunk össze mert más képpen nem fog müködni a dolog !!!! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 275 aláírás
574 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
348 aláírás
348 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
186 aláírás
186 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
170 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
87 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
66 aláírás
66 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.