VDSZ a kafetéria adóztatása ellen!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) VDSZ a kafetéria adóztatása ellen! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12014-11-07 14:52El a kezekkel a kafetériától! |
|
| |
|
Vendég |
#22014-11-07 18:04Ne hagyjuk tovább nyúzni a dolgozókat!! |
|
| |
|
Csavarzár |
#3 Re:2014-11-07 18:37A magánnyugdíj eltüntetése után veszélybe került az önkéntes nyugdíjpénztár is!Ne hagyjuk felélni!
|
|
| |
|
Vendég |
#42014-11-08 15:59 Felháborító,hogy megint a fizetésből és a bérből élőket sarcolja meg a kormány! |
|
| |
|
Táltospótló-helyettes |
#5 Re: Re:2014-11-10 15:36Egy újabb társadalmi egyezség kerül felrúgásra a kafetéria ellehetetlenítésével. |
|
| |
|
MTM |
#6 **2014-11-10 16:42VÉRSZÍVÓ DÖGÖK! KÖTÉLRE VELÜK! |
|
| |
|
Vendég |
#72014-11-10 20:52A Cafeteria köztudottan , s hallgatólagosan beépült nettó fizetés, ha ezt is tovább adóztatják, azzal még kevesbb lesz a dolgozó/adózó munkavállalók nettó bére! |
|
| |
|
zsozs69 |
#8 Az adók adójának adója!2014-11-11 04:50A gazdaság fellendítéséről, frissítéséről volt szó amit ezzel a renszerrel meg is indítottak.Most miért kell ebbe is belepiszkolni és elvenni minden forintot azoktól akik igazán megtesznek mindent ezért a kis országért.Nem értem a vezetőinket, mivel lesz ez most megint jobb, ha plusz terheket tesznek rá. Egyik kezükkel adnak ez a kissebbik kéz, a másikkal elvesznek ez viszont már a triplájára nőtt. Megint egy olyan sarc amit a kis ember szív meg!! |
|
| |
|
Hóhér |
#9 Re: **2014-11-11 06:16ÁMEN!!! |
|
| |
|
Ancsa |
#102014-11-11 07:47Még ezt a lehetőséget is elvennék egy kis kereset kiegészítésre??? Pedig ez az ő bizniszük volt. |
|
| |
|
Vendég |
#112014-11-11 07:57Nem támogatom a cafetéria megadóztatását. |
|
| |
|
Vendég |
#12 Cafatéria2014-11-11 07:58Nem támogatom a cafatéria adó emelését
|
|
| |
|
Vendég |
#132014-11-11 12:34disznóság, amit a kormány csinál!!! |
|
| |
|
egy morzsányi... |
#142014-11-11 17:01Egyszerűen felháborítónak tartom, hogy már a kismilliomodik bőrt húzzák le az emberről... "...azért, hogy a Magyar embernek lehetősége legyen..." "... Magyarország jobban teljesít..." és még sorolhatnák egy tucat fantasztikus idézetet, csak sajnos mind hazugság. Én és a Párom is azért tanultunk horribilis összegekért cserébe (amit persze nem a csíkzsebünkből húztúnk ki és nem a szülők támogattak bennünket), hogy vigyük valamire. Ehhez képest közelítünk a 30 felé, és gyakorlatilag semmilyen alapunk nincs egy nyugodt családi élethez. Nem támogatják a fiatalokat, a középkorosztályt teljesen kisemmizik, jobb esetben minimálbérért dolgzotatják, az idősebbeknek esélyük sincs munkát vállalni, vagy éppen virítanak szegények a kukásmellényben az utcán (NEM SÉRTÉSNEK SZÁNOM, SAJNOS NINCS MÁS LEHETŐSÉGÜK). A vállalkozásokat nem támogatják, lehúzzák, kényszervállalkozások alakulnak a munkanélküliség miatt, amik ugyancsak rövid pályának örvendenek. A félreértések elkerülése véget nem akarok háborogni, én még azon kevés szerencsések közé sorolhatom magam, akik nem a szallag mellet gürcölnek napi 12 órát a híres 47 ezerért, de kérdezem én, hogy ha nekem nem alakul semerre az életem, csak stagnál, akkor a kevesebb bérből élők mégis, hogy a fenébe tudnának normális színvonalon élni??? És még ebből a kevésből is csak "magukhoz vennének" ??? Felteszem tehát lehet, hogy buta és naív kérdésem: MIKOR LESZ MÁR ENNEK VÉGRE VÉGE? |
|
| |
|
Utcaseprő |
#15 Re:2014-11-11 19:57Ennek csak akkor lesz vége, ha kitakarítjuk a SZEMETET! |
|
| |
|
Vendég |
#162014-11-12 05:45A munkás már régóta "JOBBAN TELJESÍT!!!" |
|
| |
|
Vendég |
#172014-11-12 05:48Újra aktuális: József A. "Ha az isten íródeák volna Éjjel nappal mozogna a tolla Mégsem bírná ő sem feljegyezni Mennyit kell a szegénynek szenvedni......."
Nem volt még elég?? |
|
| |
|
mutyi |
#182014-11-12 06:34Nincs élet munkás nélkül! Nincs adó munkás nélkül! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2014-11-12 10:03- Date of removal: 2014-11-12
- Eltávolítás oka:
|
Ogre |
#202014-11-12 16:50De van élet viktor nélkül!!! |
|
| |
|
Vendég |
#212014-11-12 17:401010101010101 |
|
| |
|
Vendég |
#222014-11-12 18:21Gyalázat amit az Orbán kormány művel. Adókat , járulékokat emel, hoz létre és ezt alattomosan, a szolgáltatókat, cégeket, bankokat megjelölve célként, alanyként, a lakosságra terheli, elnyomorítja a társadalmat, szemérmetlenül gazdagítva a "csókosokat " műveli. A rombolás, lopás ,hazugság művészei vezetik ma Magyarországot! |
|
| |
|
Vendég |
#232014-11-12 18:23leatherjacket |
|
| |
|
Vendég |
#242014-11-12 19:27Hajrá!!!! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.