BUDAPEST XII. KER., TÖRPE U. 2. SZ. ALATTI VILLA MEGTARTÁSÁÉRT
BUDAPEST XII. KER., TÖRPE U. 2. SZ. ALATTI VILLA MEGTARTÁSÁÉRT / Közlemények / Tüntetés / Hozzászólások
|
Vendég |
#12015-10-07 05:22Sziasztok! Nem lehetne valamilyen esti időpontban tiltakozás? Sokan dolgozunk és nem tudunk elmenni. Az azbeszt szakszerűtlen bontása ellen bejelentést kell tenni az illetékes munkavédelmi és környezetvédelmi hatóságoknál. |
|
| |
|
Vendég |
#22015-10-07 14:31Sajnos, jó jós voltam. Már tavaly megjósoltam, hogy a Pokorni-féle önkormányzat - néhány megtévesztő manőver után - semmibe fogja venni a villa elpusztítása ellen tiltakozók véleményét, és keresztülviszi a gigantomániás, önfényező, pénzpocsékoló "Városháza-tér projekt" megvalósítását. A Törpe2 Csoport nem vállalta a valódi konfrontációt az önkormányzattal, és nem tudott nagyobb társadalmi összefogást állítani maga mellé. Ennyit ér a "társadalmi konzultáció" - Pokorni-módra. Kár minden további tiltakozás, ez egy elveszett ügy. Sajnos. |
|
| |
|
Vendég |
#32015-11-14 10:11Lesz így a környéken egy újabb tér (ti. az önkormányzat főbejárata előtt, az ajtótól a villamossínekig, ill. a Kiss J. utcát megszakítva - !!!, szóval akár lehet is a tisztelt képviselőtestületnek az átnevezésen is rögvest gondolkodnia), amely majdnem teljesen le van műkövezve: nyáron a visszaverődő forróság, ősszel és télen a visszasugárzó hideg miatt nem szívesen időzik rajta az ember. És lesz a villa helyett (valamikor) egy igazi funkció nélküli, skatulya-alakú építmény. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.