Szociális ágazat anyagi és erkölcsi elismerése érdekében
Szociális ágazat anyagi és erkölcsi elismerése érdekében / Közlemények / TALÁLKOZZUNK november 12-én! / Hozzászólások
|
Vendég |
#12013-11-11 15:32Köszönjük, s ott leszünk. Éppen ideje már, hogy felemeljük a szavunkat, s ne csak a pedagógussal, az egészségügyi dolgozóval - természetesen velük is - foglalkozzanak. mi csal akkor kellünk, ha meg kell oldani a kilakoltatott, nehéz helyzetben lévő s élő problémáját????? mari |
|
| |
|
Vendég |
#22013-11-11 16:06Nagyon sajnálom, hogy nem tudok részt venni, de Szűcs Viktóriával régóta tartom a kapcsolatot. Békéscsabáról sajnos senki nem jönne, így egyedül nem tudom vállalni az utat. Szívvel és lélekben veletek leszek!!! Nagyon kell a kitartás és nem szabad feladni. Nem vagyok már túl fiatal, de öreg sem! 1978. év óta kitartóan harcolok a bölcsődei dolgozók megbecsüléséért, de eredménytelenül. Azóta sem adtam fel és nem is fogom. Nonprofit Kft formájában üzemeltetek egy kis bölcsődét. Ezt elhivatottságból vállaltam, mivel bezárásra került volna. Nagyon-nagyon szurkolok! Legyünk mi is olyan erősek, mint a pedagógus szakszervezet! Kérésünk jogos, teljesíthető! |
|
| |
|
Vendég |
#32013-11-12 18:55Ildiko! Ajnos Nemetorszägban vagyok, de gondolatban veletek leszek! |
|
| |
|
Vendég |
#42013-11-15 07:01 Tisztelt Szakszervezet! Kollégáimmal úgy véljük, hogy mi már megint semmire nem jutottunk a petíció aláírásával!! A más ágazátnál dolgozók természetesen megkapták,kapják azt ami "jár". Csak kérdezzük mi??? : nekünk mint nappali ellátásban dolgozók akik még a munkaszüneti napunkon is dolgoztak,mert közölték,hogy ilyen nincs és ha lenne is csak szombatra esne!!! Ismételten nem kapunk semmit!!! Mi akkor hova tartozunk?? Egészségügyhöz nem, önkormányzathoz nem, és most már a szociális ágazatok egyikébe se ezek szerint,mert mi megint kiestünk a kosárból. Mellettünk végre ki fog kiállni?? Miért érnek azok az emberek kevesebbet akik a +40 fokban és -20 fokban is azért dolgoznak,hogy az időseket otthonaikba kiszolgálják?? |
|
| |
|
Vendég |
#52013-11-19 19:50Igen, köszönöm az eddig tett lépéseket,ha sztrájkolni kell, megyünk az értelmi fogy otthonából a munkatársaimmal. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 276 aláírás
573 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
348 aláírás
348 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
188 aláírás
188 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
168 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
88 aláírás
88 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
66 aláírás
66 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.