Nagykovácsi pláza? STOP!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Nagykovácsi pláza? STOP! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#1 Nagykovácsi CBA Pláza építés2015-06-12 06:45Minden erőmmel azon leszek, hogy ezt megakadályozzam. Az önkormányzati választásokon ez az egy kérdés volt, amelyben minden jelölt egyetértett. Akár helyi népszavazást is hajlandó vagyok kezdeményezni ellene !
dr. Eördögh Péter |
|
| |
|
Vendég |
#22015-06-12 15:34Mert helyes az indok,hogy miért ne legyen! |
|
| |
|
Vendég |
#32015-06-12 19:24Nagykovácsinak szüksége van kulturált bevásárlóhelyekre és hétvégenként is kulturált főutcára. Ami jelenleg van ebben a faluban, valóban tarthatatlan. Csak könyörgöm: NE CBA!!!!! Még akkor sem ha Príma. Mert drága, a szinvonal alacsony, az árukészlet rossz. A "pláza" helykiválasztása meg egyenesen AGYRÉM!!! |
|
| |
|
Vendég |
#42015-06-12 23:47A falunak szüksége van egy tisztességes méretű boltra, akár akkora is elég lenne mint a remeteszőlősi. Ami a mostani körül van a főutcán például szombat délelőtt az egyenesen botrányos. A helye véletlenül sem a falu közepén van, hanem inkább valahol az Ady Endre utcától keletre. Gyalog vagy kerékpárral is még elérhető helyen. Bízzunk új Polgármesterünkben, hogy megoldja ezt a problémát is. Üdvözlettel: Rácz András Botond |
|
| |
|
Vendég |
#52015-06-14 20:10Ne épüljön Nagykovácsi központjában bevásárlóközpont, mert nem illik a faluképbe, a környezetéhez, az úthálózat nem bírja el a megnövekedő forgalmat, ami veszélyes a mellette levő bölcsőde, óvoda kisgyermekeinek is. A bevásárlási lehetőséget szükséges fejleszteni, de nem egy 5000 nm-es monstrum megépítésével a falu közepén. |
|
| |
|
Vendég |
#62015-06-15 03:37Nincs rá szüksége a falunak. |
|
| |
|
Vendég |
#72015-06-16 14:40Valóban szükség van a faluban egy nagyobb üzletre - ami nem CBA- de semmiképp nem ilyen pláza méretű rideg tájidegen monstrumra ami a terveken szerepel. Főképp nem a tervezett helyre. |
|
| |
|
Vendég |
#82015-06-17 10:26Több mint 40 éve és jelenleg is építési,városrendezési és területrendezési joggal foglalkozó a megjelölt célra kijelölt helyet környezet és természet rombolónak tartom. Mint Nagykovácsi lakos a közellátás szempontjából indokolatlan és megalapozatlan szándéknak - remélhetően még nem döntésnek - tartom a tervezet beruházást. |
|
| |
|
Vendég |
#92015-07-16 11:28Gyönyörű táj,nyugalom,nem vezet innen tovább autóút,tiszta,barátságos.Minek ezt megzavarni? |
|
| |
|
Vendég |
#102015-07-25 09:05Nem támogatom, hogy a megnövekedett autó forgalom megzavarja, a mindennapi életünket, a gyerekeink és az ő gyerekeik nyugalmát. Ha az üzletközpont megépül, olyan vissza nem fordítható változás lesz amit utólag már nem tudunk megváltoztatni, és majd akik még nem küzdenek ellen ezt később megbánják. |
|
| |
|
Vendég |
#112015-08-30 14:22It's a very bad idea. Nagykovacsi needs public services not private profit centres! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.