Közösen a Szociális Területért "TÁMOGATÓ AKTIVISTA" csatlakozás
Közösen a Szociális Területért "TÁMOGATÓ AKTIVISTA" csatlakozás / Közlemények / Kapcsolattartás / Hozzászólások
|
Vendég |
#12013-08-10 08:03Magam is dolgoztam önkormányzati bölcsődében, sok gyerek, kevés pénz. Ott kellett hagynom, mert egyedülálló anyaként nem tudtam eltartani a gyerekemet ilyen megalázó pénzből. Kitartást kívánok és sok sikert! Addig kell ütni a vasat amíg meleg, szerintem most jött el az idő, hogy a gondozónők a sarkukra álljanak, mert ezt már nem szabad benyelni, amit újfent meg akarnak etetni velünk! Mindenben maximálisan támogatom! |
|
| |
|
Vendég |
#22013-08-10 10:54Jómagam is szociális szférában dolgozom,és szégyen ahogyan elbánnak velünk!!Nem csak az egészségügy létezik!!! |
|
| |
|
Vendég |
#32013-08-11 17:12Én egy bölcsődében dolgozom , szakácsnőként . Nagyon sérelmezem , hogy a kisegítő személyzet (konyhások ,takarítók ,udvaros ,stb ), meg sincs említve , csak a kisgyermek nevelők ! Mi is nagyon keményen dolgozunk a GYEREKEKÉRT ! Amíg én mint szakácsnő , minden demonstráción , fáklyás felvonuláson ott voltam , mert igazságtalannak érzem ami velünk történik, addig a többi kolléganő lapított ! Nagyon félek , most is ezt teszik , és dugába dől az önök kezdeményezése is . Azt mondják , féltik a munkahelyüket ! Én mindent megteszek , ami tőlem telik ! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2013-08-12 06:46- Date of removal: 2013-08-12
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#52013-08-12 07:12Sziasztok! Én igen sokat cikkezek a Facebook-on bízva abba,hogy egyszer valaki észre veszi és olyan helyre továbbítja ahol nyílt fülekre talál.Számomra is felháborító,hogy amit a Fészen is írtam,hogy ebbe az országba létezik NYUGDÍJAS,PEDAGÓGUS,MÁV,BKV ZRT,BEVÁNDOROLT,stb mi meg a tisztelt illetékesek szerint vagy nem is létezünk,vagy lehet fényevők vagyunk/mert az még ingyen van/Mi megélünk a gyermek szeretetből is nekünk nem kell úgye béremelés,mert mi mindíg mindent megértettünk mert mi mindíg a saját szabad időnkből DEMONSTRÁLTUN/amit röhögött az egész illetékes/s nem történt semmi.Szóval sok hibát elkövettünk mi amit most már talán hiába próbálunk megszakadni nem tudom lehet e korrigálni.Ha nem lettünk volna megfélemlítve mint ahogy most is olvasom az egyik hozzá szóló írását akkor talán már nem itt tartanánk.Mert minket meg lehetett félemlíteni most meg össze-vissza sz..magunkat,hogy nem tudunk megélni ebből az alamizsnábol.Nem gusztustalan,hogy 50 év után most kezdünk felébredni??Mikor más már rég túl van ezen a megvezetésen és lásd lett eredménye.Nem szaros alamizsnáért dolgozik s emberkék életéért vállalja a felelősséget.Nap-mint nap szülők nyugodtan mehetnek el munájukat végezni mert tudják jo helyen vannak csemetéik.De ha ennyire semmibe vagyunk véve akkor hogy merik ránk bízni a szülők a gyermekeiket évek óta?Pedig nélkülünk tuti össze roppanna az ország.Mi is a Tisztelt Miniszter Elnök Úr által említett,,anyaország" tagjai vagyunk..Tehát ezért nem értem miért pont MI merültünk feledésbe..Igen jogos,hogy a bölcsődei gondozónőkhöz kisgyermek nevelőkhöz a kisegítő személyzet is hozzá tartozik/konyha takarítók kerti munkások..!Hiszen velük együt egy team az egész intézmény...Én minden esetre reménykedek továbbra is,hogy lesz valami eredménye ennek a szép kezdeményezésnek amit anyagiakban is érzékelhetünk..hiszen én nem is tudom mi lenne velem,ha a fiam nem lakna velem hogy élnék meg..Hitel,rezsi és még egy pohár vizet sem ittam ..Bízom a támogatókba és hogy minél többen leszünk s eredményesek leszünk... |
|
| |
|
Vendég |
#62013-08-12 07:14Felháborítónak tartom, hogy Balogh Zoltán miniszter úr nem tárgyal az érdekképviseletekkel. És még hazudik is lelkész létére! Eger és Füzesabony környékén, de egész Heves megyében szívesen segítek. Üdv. Korózs Lajos |
|
| |
|
Vendég |
#7 Re:2013-08-12 18:15Lajos! kösz a felajánlást, jöjjenek a hevesi kollégák, támogassák az ügyet! Akit csak el tudsz érni, szólj nekik! Kösz! Krémer Balázs 3SZ |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 279 aláírás
575 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
355 aláírás
355 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
195 aláírás
195 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
167 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
89 aláírás
89 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
70 aláírás
70 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.