Kitörés a bankok karmaiból
Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Szombat, 14h, Hősök tere: "Egynek minden nehéz, együtt semmi sem lehetetlen." / Hozzászólások
|
Vendég |
#12015-01-28 11:16Nem lehet igaz,hogy a MAGYAR NÉP nyomorra született ez csak az ilyen telhetetlen bankok és "országvezetők" zsarnokságának tudható be. A NÉP most cseréljen helyet a multikkal, és ők reszkessenek minden hónapban a kilakoltatás rémétől, a napi megélhetéstől, a rezsiköltségek kifizetésétől. Ők kapjanak 1-2 % rezsicsökkentést, ha egyáltalán ez is igaz.Az ő esetükben legyen igaz. Új autók több millióért a semmitérő vezetőknek, stadionok tömkelege a harmadosztályú labdarúgóknak. Majd talán akkor, amikor anyagilag nem lesz a NÉP a vezetők kíméletlensége miatt a bányász béka tunikája alatt több száz méterre. P. Attila |
|
| |
|
Vendég |
#22015-01-28 12:22Ott leszek! |
|
| |
|
Vendég |
#32015-01-28 12:53Nem tudok menni. Külföldre kényszerültünk, hogy a gyerekeinknek enni tudjunk adni. Lélekben veletek leszünk, és köszönjük, hogy ott lesztek! |
|
| |
|
Vendég |
#42015-01-28 13:24Ott leszek ! |
|
| |
|
Vendég |
#52015-01-28 16:27Tisztelt Balog István alelnök Úr! Nem gyűlt még össze elég szavazat ahhoz, hogy az országgyűlés - szándékosan írtam kis "o"-val - újra tárgyalja a devizahitelesek ügyét (a nagy értékű ingóságok kapcsán is)? No és az Európai Bizottságtól van realitása még ebben az évszázadban bármit is várni? Tisztelettel: Vajda Mihály Szentes |
|
| |
|
drbenegabor |
#62015-01-28 17:27Felvételek a három évvel ezelőtti bankellenes tüntetéseinkről:
3. http://www.youtube.com/watch?v=jAos6lOc74Q&feature=related Bankterror 4. http://www.youtube.com/watch?v=8CY6_Gp5DmQ&feature=related Bankterror 6. watch?v=rrHUsxgfEYU&feature=youtu.be
Talán lesz benne pár használható gondolat: BG |
|
| |
|
Vendég |
#72015-01-29 12:11egyetértek és támoatom |
|
| |
|
Vendég |
#82015-01-29 12:50Remélem most már felébred a sok károsult rájön(jött)a kormány devizás hitel mentése ÁTVERÉS csak a bankárok érdekét szolgálja.Szebb jövőt Mország!!! |
|
| |
|
Vendég |
#92015-01-30 16:09Erről a tüntetésről az emberek nem tudnak. Másrészt nagyon rosszkor van. "A Merkel jövetele" előtt 1 nappal? |
|
| |
|
Vendég |
#102015-06-04 20:24egyetértek és támogatom |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.