Kitörés a bankok karmaiból
Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Emlékeztető! Tüntetés az Internet adó bevezetése és a Jogtalanságok ellen! / Hozzászólások
|
Vendég |
#12014-11-06 05:37En is szurkoloknektek,sajnos meszelakom igy szemejesen nemtudok ottlenni.Le ahazug csalo bankarokkal!!! |
|
| |
|
Vendég |
#22014-11-06 06:56Szeretnék érdeklődni a devizahiteleket érintő változásokkal kapcsolatban:mégis aláírta Orbán,hogy aktuális árfolyamon forintosítanak bennünket? |
|
| |
|
Vendég |
#32014-11-06 09:39Nem csoda ha a seviza"deviza"hitelről nem beszélnek ezen tüntetésen.Mert a ballib-DK-s MSZP-s csaló banda szervezi.A Karta összejöveteléről sem láttam Egy TV tudósítást! |
|
| |
|
Vendég |
#42014-11-06 14:52Remélem, hogy sikerül valami jót elérni!! hiszen már ránk, rátok fér!! sajnos nem tudok részt vállalni egyelőre!! 7-én lesz a szívműtétem |
|
| |
|
Vendég |
#52014-11-06 21:52Győzött a Nagy Októberi Fotelforradalom, de mint akkoron, ez is november 7-én, ráadásul nem csak szocialista, hanem kifejezetten szociális is. A bőség kosarából mindenki egyaránt vehet (az alanyi jogon járó Feltétel nélküli Nemzeti Alapjövedelem mértékéig, 2000 stk, azaz 400.000 Ft). Nem csak az Orbán-kormány bukott meg, hanem a "rendszerváltást" követő valamennyi parlamenti párt is. A regnálásuk már csak az ügyvitelre terjed ki, a Borbély József kormányzó által történő tényleges hatalomátvételig. A Fotelforradalom végső győzelméhez vezető út forgatókönyvét adjuk ma közre annak érdekében, hogy minél rövidebb legyen a hátralévő idő, hogy minél kevesebb sérelmet kelljen elviselni a magyar embereknek. A feladat a következő, nem kell tennetek semmit. Legfőképp semmilyen utcai vagy bármi más közterületre szervezett demonstráción nem szabad részt venni, mert azt külföldi titkosszolgálatok segítségével szerveztetik a hazai ellenzéki és kormány pártok vezetői, legtöbbször úgy, hogy akik a közvetlen szervezést végzik, azaz mozgósítják az embereket, hívják az utcára, sokszor nem is tudják, hogy kik a megbízók, és az elkeseredett embereknél el tudják érni, hogy kimenjenek az utcára. Lásd a net-adó elleni tüntetést, vagy 2006-ot vagy 1956-ot. A hazai állami maffiának és a globalizációnak azonos az érdeke, hogy destabilizálják Közép-Európát és azon belül is Magyarországot. Mert, ha ki sikerülne nekik robbantani valamiféle zavargásokat, éhséglázadást vagy polgárháborút, azzal tudnák végképp lezárni kvázi törvényesíteni a nemzeti vagyonunk elrablását. Most mindenki azt hiszi, hogy azért nem lehet az Orbán-kormányt leváltani, mert nincs kormányképes ellenzék. Ez igaz. Viszont van kormány, mert van Kormányzó. A tényleges hatalomátvétel azért nem tudott még megtörténni, mert a megfelelő nyilvánosságot még nem tudtuk megszerezni. A hazai oligarcha "politikai elit" kikerült a napra. Az amerikai kitiltási botrány rávilágított mindenre. Most minden látszódni fog, ha mindenki otthon marad. Láthattátok, hogy mi történik akkor, ha kimegyünk az utcára. Akkor mindenki azzal foglalkozik, és nem azzal, hogy mit lopott a kis tolvaj (Orbán Viktor), mit tussolt el főügyész, Pol(po)t Péter (apja után szabadon), vagy mit robbantatott ki vagy fel Pintér Sándor belügyminiszter (iszaptározó). Ha kimegyünk az utcára, olyanná válik a helyzet, mintha felhős lenne az ég. És tudjátok akkor a nap nem olvasztja le a vajat a fejükről. De, hogy még világosabbak legyünk, az utca nem a mi terepünk. A magyar maffia-kormánynak a nagyhatalmak valójában a szövetségeseik, mivel az érdekeik azonosak. Ezért az Ó Világ egyesített hadseregeivel találjuk szemben magunkat most is, mint korábban bármikor (a forradalmakat mindig a nyugati "liberálisok" szervezik meg és robbantják ki hazánkban, és mindig az Oroszok verik le, lásd: '48, '56). A Fotelforradalomban az a jó, ha elfáradunk, lefekhetünk a kanapéra (ez jóval kellemesebb, mint az utcán vagy a téren vízágyúval áztatva, könnygázzal rígatva, gumilövedékkel szemkilőve, ha meg nálad is van stukker, akkor géppisztollyal szitává lőve feküdni a Földművelési Minisztérium épülete előtt a Kossuth téren, és közben Gyurcsány meg Orbán röhög a markában, hogy nem csak megvertük és megöltük, hanem át is vertük a magyarokat, mivel ki bírtuk őket csalni az utcára a puskacsövek elé golyófogónak, tőlünk meg már soha nem fogja megkérdezni, hogy hogyan került hozzánk a nemzeti vagyon). Kérve kérünk benneteket, hogy higgyétek el végre, hogy az életünk nekik csak egy játék, de ha ésszel játszunk, most végre mi győzünk. Ne felejtsétek el, ők csak sakkozni tudnak, mi a térben malmozunk. Borbély József, az Apostoli Magyar Királyság Kormányzója |
|
| |
|
Vendég |
#62014-11-07 12:52Gondolatban Önökkel leszek, sajnos a távolság miatt személyesen nem tudok rést venni. Tisztelettel: Lövei Józsefné |
|
| |
|
Vendég |
#72014-11-08 03:37De jó lenne ha egyszer már végre sokan lennénk. Jöjjön el aki csak tud. Mindenkire szükség van!!! Tisztelettel: Kardos Lajosné |
|
| |
|
Vendég |
#82014-11-27 19:08Ezt a FIDESZ szervezte!!!!És még most is szervezi!ELTERELŐ HADMŰVELET!!! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
925 aláírás
924 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 062 aláírás
408 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 529 aláírás
180 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
171 aláírás
171 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
137 aláírás
137 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Kérjük, hogy a zuglói lakosokat is fogadja az Uzsoki Utcai Kórház traumatológiai sürgősségi osztálya
458 aláírás
131 Aláírások / 7 nap
17 May 2026
Élhető Dunakanyart! Vizsgálják felül a 11-es út forgalmi kialakítását
1 841 aláírás
117 Aláírások / 7 nap
8 May 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
103 aláírás
103 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 175 aláírás
75 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Adjunk időt a születésnek! A szülésindítások esetében a naptár helyett az élet ritmusa döntsön!
5 005 aláírás
51 Aláírások / 7 nap
27 Apr 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.