Peticiok.com

Kelenföld Városközpont Megmentése

Kelenföld Városközpont Megmentése / Közlemények / NYERTÜNK / Hozzászólások


Vendég

#1

2022-03-25 08:24

Nagyon örülünk a sikernek. Volna egy javaslatom.Mivel az Etele téren megszünt a posta ,igy jó lenne,ha a bank helyén lehetne egy kisseb posta.Szerintem az elrendezés jó csak a portálokat kellene cserélni. Köszönet a munkájukért. Sok sikert kívànunk. Tisztelett galambosmagdi.