Kelenföld Városközpont Megmentése
Kelenföld Városközpont Megmentése / Közlemények / Békés tiltakozás! / Hozzászólások
|
Vendég |
#12021-11-30 11:28Az a gond, hogy délután 4-kor kevés dolgozó ember ér rá tüntetni hétközben, így tartok tőle, hogy sokan nem tudnak elmenni :( |
|
| |
|
Vendég |
#22021-11-30 11:36Terjesztem sokfelé.
Üdv.
Béky Zoltán |
|
| |
|
Vendég |
#32021-11-30 14:42Nagyon helyes, nem szabad hagyni , mert a Vezetők azt csinálnak, amit jónak látnak. De jobb volna hétvégén, mert szerintem többen résztvennének. Hétköznap még 4-kor dolgoznak, mire hazaérnek, másnap munka... szóval a fiatalok, dolgozók nem érnek rá ekkor. |
|
| |
|
All Kelenföldien |
#42021-11-30 15:16tudatos volt ez az időpontválasztás... folyton ez megy! direkt olyan időpontot szerveznek h a dolgozó ember nehogy ott tudjon lenni! EZ FELHABORITO!!!
ha valoban azt akarnak h sokan legyenek ott, szombaton delutan 2-re szerveznek, es a kelenfoldi piacon is fennen hirdetnek... vagy a szervezo is benne van a mutyiban, vagy egy igazi agyatlan amator. |
|
| |
|
Vendég |
#52021-11-30 15:34Nem jó az időpont. Kérjük ,hogy a tüntetést szombton s városközpontban tartsul meg.Hivjuk ki a Pesti tv.is. Az a megdöbbentő,hogy napvilágra kerűlt a csalás ,lopás, hazudozàs,és ennek ellenére meg merik tenni. |
|
| |
|
Vendég |
#6 Re:2021-11-30 15:37
|
|
| |
|
Vendég |
#72021-11-30 16:31Tiltakozom én is.
Mézes Krisztina Katalin |
|
| |
|
Vendég |
#82021-11-30 16:33Tiltakozom az eladás ellen.
Mézes Krisztina Katalin |
|
| |
|
Vendég |
#92021-11-30 19:02Nem jó az időpont. Szerintem szombaton délután a helyszínen kéne tiltakozni. Elnézést a javaslatért de sokkal többen tudnánk észrevenni a tiltakozáson. Egyébként köszönöm a szervezést . nem hagyhatjuk , hogy eltapsolják azt amit itt a vállalkozók befektettek. Azon kívül ez a környék teljesen betelt.
Tisztelettel. G.L. |
|
| |
|
Kelenföldi |
#10 Re:2021-12-01 06:13Egyetértek. Nem jó az időpont!! Hétköznap 16 óra? Ki ér akkor rá? Max a nyugdíjas vagy munkanélküli. Az emberek dolgoznak. Hétvége 14 óra piac után, na akkor nagyobb valószínűséggel lennének többen. Így hétköznap elmegy néhány tiltakozó, annak vajmi kevés hatása lesz. |
|
| |
![]() Anonymous |
#112021-12-04 11:33Kérem és felszolitóm a kedves petició irokat hogy legyenek kedvesk inditsanak nyomozást ez ügyben. |
|
| |
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
