Alföldi Újra
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Alföldi Újra petíció automatikusan generált fórumtémája
Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)
2012-11-24 19:04- Date of removal: 2012-11-25
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#52 Re: Buzi, aki mondja2012-11-24 21:09#51: - A buzi MSZP-s repülni fog! Mi van még buzibb jobbikos, csak nem irigykedsz? Hiába, van, akinek a fejében, van, akinek a farkában van az esze. Persze, van, akinek egyikben sem, ebbe a kategóriába tartozol pl. te. |
|
| |
|
Vendég |
#53 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-24 21:10Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#54 Re: A buzi jobbikos mit ugat?2012-11-24 21:42#53: - A buzi MSZP-s repülni fog! Ha ő szerinted hímringyó, akkor te mi vagy? |
|
| |
|
Vendég |
#55 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-24 22:11Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ... |
|
| |
|
Vendég |
#56 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-24 23:06Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#57 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 00:02Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ... |
|
| |
|
Vendég |
#58 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 01:01Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#59 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 02:08Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#602012-11-25 09:00A buzi bizniszbe nem betenni kell, hanem kivenni. |
|
| |
|
Vendég |
#61 Re:2012-11-25 11:56Ennyi undorító embert, mint akik itt a fórumon "eszet" osztogatnak, nem semmi ... |
|
| |
|
Vendég |
#62 Re: Re:2012-11-25 12:39Hatalmas pénz van benne, hidd el! |
|
| |
|
Vendég |
#63 Re:2012-11-25 12:46A Nemzeti Színházat a Makovecz Imrének kellett volna tervezni, akkor csodájára járna az egész világ. |
|
| |
|
Vendég |
#642012-11-25 12:48A buzi és a cigány bizniszből nagyot kaszálnak. |
|
| |
|
Vendég |
#652012-11-25 13:23Tessék tudomásul venni, hogy művészet független a szexuális szokásoktól! |
|
| |
|
Vendég |
#66 Re: Re: Re:2012-11-25 13:37Miben, abban, hogy buziznak ész nélkül? Tudomásul kéne venni, hogy a világ már túlhaladta ezt az álláspontot. Azt hiszem, azoknak az embereknek, akik melegek, leszbikusok, transzvesztiták, stb... elég baj az, hogy ilyennek születtek. Nyilván nem ők akarták, így sikerültek. Ezért még bántani is őket több, mint ocsmányság, én azokat ítélem el, akik ezt nem tolerálják. Természetesen nem veszem egy kalap alá a pedofilokkal és azokkal sem, akik rá akarják másokra kényszeríteni a másságukat. Azt meg lehet nézni, hogy a művészek között mennyivel nagyobb arányban találhatk meg. Sokról ki sem derül. Én sem fogadtam el korábban őket, a mai eszemmel már másképp vélekedek róluk. Ők ugyanúgy emberek, mint mi, csak szexuálisan mások. Ezt pedig el kell fogadni. |
|
| |
|
Vendég |
#67 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 14:04Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. . |
|
| |
|
Vendég |
#68 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 15:08Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#69 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 16:03Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. . |
|
| |
|
Vendég |
#702012-11-25 16:13Itt minden a pénzről szól. S Roberta ezt tudja. Jó színész tudja, hogy a dráma a lelkekben zajlik. Nem a színházban. Ezt lovagolja meg, így szerez magának népszerűséget. |
|
| |
|
Vendég |
#71 Re: Re:2012-11-25 16:16Makovecz úr meghalt. Nem építhette meg a Nemzeti Színházat. Tipikus magyar rors. |
|
| |
|
Vendég |
#72 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 17:06Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .. |
|
| |
|
Vendég |
#732012-11-25 17:47Le vele! |
|
| |
|
Vendég |
#74 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 18:10Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. . |
|
| |
|
Vendég |
#75 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-25 19:06Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. . |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.