Alföldi Újra
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Alföldi Újra petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#326 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-21 02:05Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .... |
|
| |
|
Vendég |
#3272012-12-21 07:54Új élet kezdődik, ezek meg mennek Berlinbe. |
|
| |
|
Vendég |
#328 Re:2012-12-21 07:56 |
|
| |
|
Vendég |
#330 Re: Re:2012-12-21 09:23Te érted is, amit leírtál? Teljesen értelmezhetetlen. Nem kell megmagyarázni, nem vagyunk egy hullámhosszon. Az értelem az én oldalamon van. |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2012-12-21 09:33- Date of removal: 2012-12-21
- Eltávolítás oka:
|
Vendég |
#332 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-22 02:09Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .... |
|
| |
|
Vendég |
#333 Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-22 05:37 |
|
| |
|
Vendég |
#334 Re: Re: Re:2012-12-22 09:56Nincs már money magyar állam. Menni Berlin. Ott kedvelik buzi. |
|
| |
|
Vendég |
#335 Re: Re: Re: Re:2012-12-22 14:12Barom! |
|
| |
|
Vendég |
#336 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-23 02:08Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#337 Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-23 11:57#336: - A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről! Hol van Vidnyánszky Alfölditől! Sehol!!! Alföldi nagy művész, Vidnyánszky egy seggnyaló életművész. Nagy különbség!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#338 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-24 02:02Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#339 Re: Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-24 02:06#337: - Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről! Alföldi egy MSZP-s seggnyaló (és seggbe is kúrt!) buzi. |
|
| |
|
Vendég |
#3402012-12-24 10:12Kein money ungarisch Staat. Gehen in Berlin, Dort lieben buzi. |
|
| |
|
Vendég |
#3412012-12-24 11:05Vita mutatur, non tollitur. |
|
| |
|
Vendég |
#342 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-25 02:05Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .. |
|
| |
|
Vendég |
#343 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-26 02:03Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#344 Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-26 18:38#343: - A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről! Még az ünnepek alatt is szórod aszitkokat, te ordenáré barom??? |
|
| |
|
Vendég |
#345 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2012-12-27 02:01Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .. |
|
| |
|
Vendég |
#346 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2013-01-02 02:07Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#347 Re: Re: Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2013-01-02 12:32 |
|
| |
|
Vendég |
#348 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2013-01-03 02:08Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#349 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!2013-01-04 02:09Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy. A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .. |
|
| |
Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)
2013-01-04 17:32- Date of removal: 2010-05-29
- Eltávolítás oka: spam
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.