Alföldi Újra
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Alföldi Újra petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#276 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-05 13:01Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#277 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-05 19:09Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#278 Re: Re: Re:2012-12-05 22:11#265: - Re: Re: A zsidónak legfontosabb a családja, ahhoz pedig, hogy a családnak megteremtse a jólétet, pénzre van szükség. Nem, a zsidónak a pénzre leginkább a hatalomvágya miatt van szüksége. A zsidó beteges hatalomvágyánál csak a bosszúvágya nagyobb. A gyerekeiket is így nevelik. http://www.truthdig.com/images/eartothegrounduploads/girls_bombs_350.jpg... http://nigelparry.com/enginefiles/uploads/more_girls_signing_bombs_2.jpg... |
|
| |
|
Vendég |
#279 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-06 01:07Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#280 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-06 13:04Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. . |
|
| |
|
Vendég |
#281 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-06 19:03Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .... |
|
| |
|
Vendég |
#282 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-07 01:04Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .... |
|
| |
|
Vendég |
#283 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-07 07:05Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#284 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-07 13:03Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .. |
|
| |
|
Vendég |
#285 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-08 02:03Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .... |
|
| |
|
Vendég |
#2862012-12-08 09:17Ha jól hallottam a Nemzeti Színház közel 1.000.000.000 Ft támogatást kap az államtól. |
|
| |
|
Vendég |
#2872012-12-08 09:19Nem igaz, hogy a 9.000.000 millió valahányszázezer magyar állampolgár között-a fene se tudja már mennyi, olyan gyorsan fogyunk-között nincs egy ember, aki egy kicsit nagyobb kaliberű, mint Alföldi úr, de nem buzi. Ha olyan kaliberű művész mint Ő, akkor Alföldi urat kell választani, mert ő hátrányos helyzetű. A dráma nem a színházban zajlik, hanem a fejekben. Erre játszik Alföldi Úr. |
|
| |
|
Vendég |
#288 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-09 02:10Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. . |
|
| |
|
Vendég |
#2892012-12-09 12:31Alföldi újra! |
|
| |
|
Vendég |
#290 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-10 02:06Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .. |
|
| |
|
Vendég |
#291 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-11 02:10Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .... |
|
| |
|
Vendég |
#292 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-12 02:02Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#293 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-13 02:03Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. . |
|
| |
|
Vendég |
#294 Re: A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-13 08:37#293: - A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről! Ez egy provokátor! |
|
| |
|
Vendég |
#295 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-14 02:04Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#296 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-15 02:05Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. .. |
|
| |
|
Vendég |
#297 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-16 02:03Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Vendég |
#298 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta repülni fog a Nemzeti éléről!2012-12-17 02:09Erre mérget vehettek...(Kuncze, volt SZDSZ-es belügyminiszter, ciántablettát ajánlott a népnek) Szóval inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. A Nemzeti Színház hamarosan nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója. ... |
|
| |
|
Éljen Alföldi Róbert |
#299 Re: Alföldi Robertet kirúgták Nemzeti éléről!2012-12-17 13:38Na ti undorító fasiszta, rasszista, rosszindulatú náci banda! Most örülhettek, bekövetkezett, amire oly hőn vágytatok! Mehettek, kiverhetitek a klotyón a cerkátokat, élvezzetek el. Még egy adalék a művészet rombolására! Kinevezték Hosszúnyelvű Vidnyánszkyt a Nemzeti élére. Ebben az országban tényleg nem érdemes élni! Művész úr! Önnel érzünk, az egyetlen dolog, ami kicsít enyhítheti az Ön fájdalmát az, hogy sokan vagyunk, akik együttérzünk Önnel. Ön akkor is kiemelkedően az egyik legnagyobb kortárs magyar művész. Nekünk, akik szeretjük, biztosan sok örömöt fog még szerezni. |
|
| |
|
6 Vendég |
#300 Re:2012-12-17 13:48Ha jól hallottam a Nemzeti Színház közel 1.000.000.000 Ft támogatást kap az államtól.
Most már hál' istennek, nem így van. Nem kell a jómóduakat támogatni, ahogy eddig volt. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.