Alföldi Újra
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Alföldi Újra petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#126 ALFÖLDI KÖCSÖG A XX.SZÁZADBÓL2012-11-27 00:50 |
|
| |
|
Vendég |
#127 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 01:08Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#128 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 01:16 |
|
| |
|
Vendég |
#129 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 02:05Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#130 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 03:07Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#131 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 04:09Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. .... |
|
| |
|
Vendég |
#132 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 05:01Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#133 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 06:09Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#134 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 07:07Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. . |
|
| |
|
Vendég |
#135 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 07:45#134: - A buzi MSZP-s repülni fog! Ez egy generátor? |
|
| |
|
Vendég |
#136 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 07:57#134: - A buzi MSZP-s repülni fog! Kezit csókolom. Ez egy robot? |
|
| |
|
Vendég |
#137 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 08:02Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ... |
|
| |
|
Vendég |
#138 Re:2012-11-27 08:03Már sohasem tudjuk meg , hogy Makovecz Úr milyen épületet tervezett volna. A politikai nézeteinek
A mai Nemzeti Színház egy középszerű épület. A pénzt elköltötték becsülettel, s kaptunk egy jó iparos munkát. A mai silány világban ez is valami. |
|
| |
|
Vendég |
#1392012-11-27 08:04Ha a színházban a művészi munka eléri ezt a szintet, az is valami. |
|
| |
|
Vendég |
#140 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 08:05#137: - A buzi MSZP-s repülni fog! Már megint itt vagy? |
|
| |
|
6 Vendég |
#1412012-11-27 08:06A sok amerikai hulladék film elveszi a magyar színészek elöl a munkát. A magyar valóságról az utóbbi 20 évben nem született művészinek nevezhető dráma. Sajnos. |
|
| |
|
Vendég |
#1422012-11-27 08:13Igen, a magyar művek is a hulladék irányába mozdultak el. Erre van igény. |
|
| |
|
Vendég |
#143 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 09:06Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#144 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 09:08#143: - A buzi MSZP-s repülni fog! Írjuk le még százszor! |
|
| |
|
Vendég |
#145 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 10:07Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ... |
|
| |
|
Vendég |
#146 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 10:38#145: - A buzi MSZP-s repülni fog! Kezit csókolom. Ez egy robot? |
|
| |
|
Vendég |
#147 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 11:08Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. . |
|
| |
|
Vendég |
#148 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 12:01Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#149 A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 13:05Erre mérget vehettek... Inkább örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót. ..... |
|
| |
|
Vendég |
#150 Re: A buzi MSZP-s repülni fog!2012-11-27 13:06#80: - A buzi MSZP-s repülni fog! Csak gratulálni tudok az ilyen hozzászóláshoz! Kitűnően érezhető belőle az informáltság, a hozzáértés az igényesség! Na, és persze az is, hogy a kultúra és a művészet ebben az országban politikai ügy, köszönhetően az ilyen "csodálatos" embereknek akik természetesen teljes felelősségvállalás (név nélkül) nyilatkoznak, és persze, ha lehetőségük van döntenek is. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.