Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Mondjunk nemet a magyarországi fasizmusra! / Hozzászólások


Anonymous

#1

2014-04-25 08:14



Kedves Aláíró Tagjaink!

Mindenekelőtt köszönöm, köszönjük, hogy Ti már aláírtátok a petíciónkat!

Tisztelettel kérem, kérjük, hogy a petíciónkat osszátok meg minél több fórumon és hívjatok meg másokat is. Akár rokonaink, barátaink, ismerőseink nevében is lehet regisztrálni, ha ők is hozzájárulnak ehhez. A petíciónk két központi email címről is aláírható. A két cím: fasizmusellen@gmail.com és peticiouj@citromail.hu. Mutassuk meg a világnak, hogy élnek még Magyarországon olyan bátor és tisztességes demokraták, akik össze tudnak fogni egy jó cél érdekében, a magyarországi szélsőjobb, a rasszizmus és antiszemitizmus ellen. LE AZ ÚJ-NYILAS JOBBIKKAL! ELÉG VOLT! Köszönöm, köszönjük szépen a segítségeteket.

Tisztelettel és barátsággal: dr. Dániel Péter, a petíció indítója

Vendég

#2

2014-04-25 08:23

támogatom

Vendég

#3

2014-04-25 08:23

Ezt a peticiót legalább háromszor aláírtam.

Vendég

#4 Köves Slomo

2014-04-25 08:43

#1: -

Én meg a kurvaanyád tiltanám be, te mocskos cionféreg!


Vendég

#5

2014-04-25 09:04

Vasárnap életmenet! Tiltakozás a szobor állítása ellen.
chalirayphur

#6 Követeljük a Jobbik betiltását!

2014-04-25 09:40

Egy normálisan működő demokratikus állam, meg sem engedné magának, hogy fasiszta eszméknek adjon nem hogy megszólalási, de pláne parlamenti, törvényhozásra is lehetőséget teremtő helyet a szélsőjobb számára!!! Sajnos, ma Magyarországon ez is lehetséges, mert újra veszélyes vizeken evez! Képtelen volt tanulni a 70 évvel ezelőtti , a fasizmussal kollaboráló, emberiség ellen elkövetett - a zsidók és a másként gondolkodók haláltáborokba küldött ártatlan embertömegeket megsemmisítő-, szenvtelen, ám szolgalelkűen és buzgón végrehajtott háborús bűneiből!!! A Jobbik megerősödése és ismételten a magyar törvényhozásba kerülésével - a jelenlegi kormánypártok Fidesz-KDNP újból (csalással) megszerzett 2/3-os többségével, cinkosságot vállal a fasisztoid eszmék térhódításával. Hatalmának konzerválása érdekében, a piszkos munkát a Jobbikkal végezteti el, miközben úgy tesz, mintha az, nem volna ínyére! Politikai képmutatás, színjáték az, ami ma Magyarországon zajlik! Aki ezt nem látja át, abból hiányzik a realitás érzék, a veszélyérzet, vagy politikai farkasvakságban szenved...akár direkten is! :-( A ma és a jövő nemzedékeinek Magyarországa érdekében igen, a JOBBIKOT BE KELL TILTANI!!!

Vendég

#7

2014-04-25 09:47

Sajnos ezzel már elkésett!!
Itt már csak az segít, ha az embereket meg tudnák gyözni a káros hatásairól,de semmi esetre sem szabad hagyni, hogy védelmi ,harci , fegyveres megmozdulásra tömörüljenek!!

Vendég

#8

2014-04-25 09:54

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!!

Vendég

#9

2014-04-25 10:28

Egyre több európai ország kitiltja a jobbikot!! Mindez természetes következmény, ezt még az uralkodó-diktátor fidesznek is be kell látnia !!!

Vendég

#10

2014-04-25 10:56

Felháborító, hogy a jobbik indul az EP választásokon. Ez is azt bizonyitja, hogy aki radikális az még nem tisztességes, sőt a radikálisok néha úgy érzik, hogy az erkölcsi normák felett állnak. Azzal, hogy indulnak az EP választásokon (az EU-s zászlók égegése és kidobása után) feladják az elveiket és nem viselkednek korrektül. Az csak egy gyenge magyarázat, hogy azért szeretnének EP képviselők lenni, hogy egy jobb EU-ért küzdjenek. A hatalomért és pénzért feladják az elveiket.

Vendég

#11

2014-04-25 12:07

Hiszem egyre többen leszünk! Maximálisan egyetértünk innen Izraelből!Shalom!
Gyuri49

#12 Re: Köves Slomo

2014-04-25 12:53

#4: - Köves Slomo

úgy vagy te köves slomo, ahogy én vagyok János Pápa!

 

De nem ezért válaszolok a "felvetésedre", hanem azért, mert azt tapasztalom, hogy lila gőzötök sincs arról

mit is jelent az a szó, hogy CION, CIONISTA! A YouTube egyik kisfilmjénél egyetlen értelmes ember jutott el oda, hogy megnézte, ugyan mit is tartalmaz ez a kifejezés! Látom, neked csak "dicsérő" szavak jutnak róla eszedbe!

Kedves barátom, ha te akkora nagy hazafinak tartod magad, hogy így kikelsz a szélsőjobbot érintő vádak miatt, akkor kérlek hidd el, hogy te is cionista vagy (én is az vagyok, csak nem a csőcselék kategóriából, ahogy te!), vagyis én is hazafi vagyok,  mert kedves barátom a cionista bizony azt jelenti, hogy a zsidó emberek szeretik, féltik a hazájukat, ha kell akár fegyverrel is hajlandók megvédeni! Te hogy vagy ezzel? Te is megvédenéd a hazádat (ha van egyáltalán hazád?) Magyarországot, a Magyar Köztársaságot? Mert ha igen, akkor te is cionista vagy! Így aztán eljutottunk oda, hogy saját magadat pocskondiázod! :-)

 

Még annyit: dr. Dániel Péter nagyobb hazafi mint a neten és országban fellelhető összes szélsőjobbos együttvéve! Őt, a te szemét elvbarátaid elüldözték a hazájából, de még ott is érdekli a hazája, Magyország, a tisztességes  magyar emberek sorsa! Tudod, megmondom őszintén neked: ha engem a nemzetem, a hazám sorsa iránt érzett aggodalom miatt elüldöztek volna, akkor én magasan tojnék arra az országra és csak annyit mondanék: ött dögöljön meg az összes tetű alak aki a kirekesztésben leli az örömét, aki meg akarja határozni, hogy ki a magyar és ki nem az!

 

Befejezésül: olyat írok, amit tudom nem fogsz elhinni, de pedig igaz: a zsidók előbb éltek itt a Kárpát Medencében mint az őseink! Ugyanis, a rómaiakkal jöttek ide, mert jó, sőt kiváló katonák voltak és idehozták a családjaikat is!

 

Akkor kérdezném az igen tisztelt befogadónak mondott elvbarátaidat: ki fogad be és kit?

 


Vendég

#13

2014-04-25 15:29

Nem, nem és NEM!!!!!

Vendég

#14 Re: Köves Slomo

2014-04-25 16:39

#4: - Köves Slomo

Ezt a szöveget tükör előtt magadnak mondtad. remélem elégedett vagy magaddal.


Vendég

#15 Re: Re: Köves Slomo

2014-04-25 17:54

#12: Gyuri49 - Re: Köves Slomo

Nagyon jó válasz volt, egyetértek vele.

Ez bunkó, műveletlen szélsőjobbos ráadásul visszaélt Köves Slomo nevével.


Vendég

#16

2014-04-25 18:06

Kedves Péter! Az igazsághoz hozzá tartozik még,hogy a Szabadság téri szobor elleni tiltakozás egyik szervezője többek között Zoltai Andrea,Müller Julia Magyar Fruzsina,és a Tolerancia facebook csoport. ( civilek,és demokratikus pártok csatlakoztak a demohoz) Igy teljes az infó ugy gondolom.

Vendég

#17

2014-04-25 18:15

Tiltakozom es egyetertek Dr. Daniel Peter osszefoglalt irasaval a Horty-kultusz ami az antiszamitizmust a fasiszta partok uszitanak
Eva V. Takacs

Vendég

#18

2014-04-25 20:06

Mindenképp támogatom!!!:)
göncölszekér

#19

2014-04-25 20:13

én meg ezt hozom ide:
http://hvg.hu/velemeny/20140425_TGM_A_faji_allam_kialakulasa
Lassan váltani kellene a petíciókról valami keményebbre.

Vendég

#20

2014-04-26 09:23

Sajnos a kért oldal le van tiltva. Lehet sokan nem látják.

Vendég

#21

2014-04-26 10:12

Egyetértek!

Vendég

#22 Re: Köves Slomo

2014-05-15 19:10

#4: - Köves Slomo

Én meg  a te kurva anyádat aki ilyen férget szart a világra mint amilyen te vagy te embernek nem nevezett élolény.Már pedig elérjuka célunkat ha tetszik ,ha nem.


Vendég

#23 Re: Re: Köves Slomo

2014-05-18 19:29

#12: Gyuri49 - Re: Köves Slomo

Kedves Gyuri 49.  Gratulálok, a turelmetdhez,és ilyen finoman elemezted ennek a jobbikos bunkónak, a valós tényt. De hisz ilyen hosszu szoveget ,felesleges irni nekik,mert rovid az agyuk,nem fejlodott ki eléggé,igy fel sem tudják fogni ezeket a dolgokat.Élo organizációk ,semmi mások. A zirásoddal maximálisan egyet értek.   Maradok tisztelettel  CIONISTA Gábor.


Vendég

#24 Re: Köves Slomo

2014-05-18 19:32

#4: - Köves Slomo

Jobbikos házi gorény. A pfádat inkább szarásra használd ,mert azt sem érdemled meg hogy élelmiszert tégy bele,te FÉREG.

éva a nyilasok áldozata egész életében.

#25

2014-07-09 11:22

Nagyapám egyetemi tanár volt, kereszténynek született, nagyanyám ugyanígy. Mind a ketten zsidó családból származtak. Volt egy polgári szinten szép otthonuk , egyéb semmi. Ezért elhurcolták Őket és a náluk éppen vendégeskedő Anyámat is. Másnap egy nyilas párttag és felesége beköltöztek a lakásukba. Ezért Anya nélkül éltem le az életemet, véletlenen múlt, hogy életben maradtam. A mai szélsőjobbos nézzen rá a 10 éves gyerekére, és képzelje el a jövőjét, ha maga úgy gondolkozik , ahogy hirdeti. Éva.