TELJES NYILVÁNOSSÁGOT

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) TELJES NYILVÁNOSSÁGOT petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#76

2014-02-27 08:25

gömbvillám
Bakker

#77 Titkosszolgálat

2014-02-27 09:14

Szerintem ennél több van a Fideszes titkosszolgálat rovásán. Nálam 2011-ben volt egy rejtélyes betörés, 90% az esélye, hogy benne voltak. Pár hónappal rá kirúgtak az állásomból. Remélem, ha bukik a Fidesz, a következő kormány felülvizsgálja, hogy mit tettek a lakosság ellen !

Vendég

#78

2014-02-27 09:26

Mindenkinek meg kellene hallgatni az öszödi beszédet lásd: youtube.com

Vendég

#79

2014-02-27 11:17

Szólj hozzá!...
András

#80 Re:

2014-02-27 12:45

#2: Zsuzsa -

Kedves Zsuzsa!

Ez a gátlástalanság nem különb, mint Orbán gátlástalanságaT

Talán annyi a különbség, hogy "Fletó" az Orbánnal szemben gátlástalan, míg Orbán  Magyarországgal, a néppel szemben gátlástalan!

üdv

András


Vendég

#81

2014-02-27 12:52

Már régen megkellett volna tenni az igazság elérése céljából. Éljen a Köztársaság!

Vendég

#82

2014-02-27 14:15

Jo kis beszed volt. Hajra
Zsuzsa

#83

2014-02-27 14:39

#66: vendég

Nem bántási szándékkal citáltam őt ide, csupán föltünt, hogy a feleség és a párt neve is azonos iniciáléjú (DK). Hogy ez véletlen-e, vagy sem, nem tartozik rám. Nem stílusom a hozzátartozóit sértegetni, ha valakivel nem szimpatizálok. Ahogy Önt sem szeretném megbántani.  Nem érzem, hogy belekevertem volna a férje ügyeibe, csupán említést tettem róla, minden rosszindulat  nélkül. S ez talán nem olyan nagy bűn, mint az ellenoldalt azzal riogatni, hogy lógni fog. (Lásd: #60: port)

Zsuzsa

#84

2014-02-27 15:02

#80: András

Kedves András!

Talán ezért vannak különböző vélemények és pártok. Mert ugyanazt is másképpen látjuk. Én GyF-et látom gátlástalannak, és nem csak OV-ral szemben. Én OV-nál érzem azt, hogy az országért, a nemzetért küzd, míg GyF-nél ennek az irmagját sem fedeztem fel. Sőt. Ellenkezőleg látunk fontos dolgokat, de nem hiszem, hogy tudnánk egymást befolyásolni. Nem Önre haragszom, hanem Fletóra, s nem kicsit, nagyon.

Üdvözlettel

Zsuzsa


Vendég

#85

2014-02-27 16:12

Az öszödi témán kívül a paksi bővítés szerződését is nyilvánossá kell tenni, mert szrintem-ahogy Orbán Viktornak meg is irtam a tikosítás oka, hogy ne derüljen ki van e a szerződésben kimondva vagy uralva alkotmányos költség / kenőpénz* A Grippen vásárlásnál több ország vonakozásában volt ilyen

Vendég

#86

2014-02-27 16:27

Szólj hozzá!...

Vendég

#87 petició megerősítése

2014-02-27 16:36

Minél többen írják alá a peticiót. A legjobb beszéd, amit valaha hallottam. Ancsa
Naó

#88 Miért? Miért nem?!

2014-02-27 20:23

Nagyon nem értem, hogy miért nem kezdett nyomozni az MSZP akkor, hiszen mindenki tudta, hogy ezt a lét a fidesz főzte. Nagyon nagy baj, hogy az MSZP-ben nincs egy ember, aki meg tudná védeni a párt, a kormány álláspontját, és helyette mindíg lohol a ravasz fidesz kommunikációja után. Miért nem fordul ez elő fordítva? A fidesznek annyi vaj van a füején, hogy a világon senki márnak. Miért kell nekünk a vesztes pőozíciójából politizálni? A másik: 2006-ban Gyurcsány ferencnek azonnal ki kellett volna állnia a nagy nyilvánosság elé, és elmondani az öszödit némi magyarázó szöveggel, mert általában értjük mi, egy kissé értelmesebbek, de ez a sok hülye minden sz@rnak bedől, mint az óvodások. El kellett volna magyarázni, mint a 3 éveseknek, hogy értsék. Akkor minden eddigi hülyeségnek, kellemetlenségnek, aljas provokációnak elejét lehetett volna venni. Meg kellett volna erősíteni a beszéd igazságát a plénum előtt, hogy igen, eddig ez így volt, de mot van itt a vége, és kitérni a nagy ellátó rendszereknek a finanszírozhatatlanságára, és mindenre, amit ezen érteni kell.
Én tanultam PR-t. Ez alapszabály, ha az ember, a vállalat, a kormány, a párt ki akarja magát húzni a bajból.
Naó

#89 Re: Re:

2014-02-27 20:28

#80: András - Re:

Nem szeretem, ha GYurcsányt Fletózzák. Orbán mindent megérdemel, még annál többet is. Elégedj meg ennyivel, mert egyébként ennél már csak még jobban el tudnám ragadtatni magamat.

Vasi20

#90 petició

2014-02-27 20:28

Aláírtam! De sokkal fontosabb lenne már arról beszélni,hogy a Tárki mérései szerint az összefogás kevesebb szavazatot kap majd ,mint külön külön! Ezt kéne bizonyítani,hogy ez az emberek tudatos félrevezetése. Ez a mi oldalunkon lévőembereket elkeseríti.Reményt veszít! Mondjuk el minél többször,hogy majd a fülke magánya mutatja meg mi az emberek igazi akarata!Szerintem nagyon is megválogatott minta volt az akit megkérdeztek!

Vendég

#91

2014-02-28 11:23

Teljes mértékben egyetértek a Demokratikus Koalició általam aláirt peticiójával
picivm

#92

2014-02-28 12:59

Szeretném, ha le tudnánk váltani ezt a bandát, hogy minden disznóságukat nyivános legyen!!!
picivm

#93

2014-02-28 13:04

Jó lenne, ha végre nem a FIDESZ határozná meg, hogy mi legyen az összefogás kampány témája.
A szegény emberekhez kell szólni, jővőképet adni. A PAKS2-nél pedig az orosz függést, és a nagy adóságot kell hangoztatni!

Vendég

#94

2014-02-28 17:41

Disznoság az egész ez nem a demokrácia ez nem demokratikus kormány menni kell nekik de sűrgössen.
Zsuzsa

#95

2014-02-28 18:49

#89: Naó

András csak idézőjelbe tette, ne őt bántsa! Rám legyen mérges, mert engem idézett. Azt hiszem, ez így korrekt Andrással szemben, meg egyébként is. (Nekem tetszik az iskolai beceneve  és nincs benne semmi sértő. Ezért is használtam itt. De félreértés ne essék - őt magát nem kedvelem, sőt.) Szóval el tudom képzelni, én mit érdemlek, de naón ne ragadtassa el magát, kérem!


Vendég

#96

2014-03-03 09:03

Kerüljön nyilvánosságra az öszödi beszéd!
Zsuzsa

#97 Teljes nyilvánosságot

2014-03-07 19:33

Nos, mit nyilatkozott Molnár Zsolt MSzP-s nemzetbiztonsági bizottsági elnök az AH által nyilvánosságra hozott jelentésről? És ki is volt kormányon, amikor 22 tételnyi anyagnak lába kelt?
Már értem, hogy az utóbbi napokban miért csökkent 2-3-ra az aláírók száma, az elmúlt 24 órában pedig 1-re. Mert kedves demokraták, magukat nem az igazság keresése vezérli, hanem Gyurcsány Ferenc. S a kettő között antagonisztikus ellentét feszül.
Elolvastam néhányuk hozzászólását - több mint siralmas, szánalmas.

Vendég

#98

2014-03-15 09:20

Egyetértek vele és megerősítem, hogy a nevem megjelenhet.