Igazságot a Való Világ 6-ba!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Igazságot a Való Világ 6-ba! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2014-02-02 14:29

ne csak ajánld , hanem írd is alá a petíciót pls , mert eddig több ajánlás van , mint aláírás ...

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-02-02 14:42



Vendég

#3

2014-02-02 14:52

Igazsagtalansag, hogy Simont kizartak a villabol
Szidi

#4

2014-02-02 14:55

Varjuk vissza Simont! Viki menjen haza!
Atakat

#5

2014-02-02 15:32

Teljesen igazságtalan volt Simon kiszavaztatása a Villából!
Hosszú levél helyett az indokaim sorokba szedve:
- a testi erőszakot nem ő kezdte, amit szabad az egyiknek büntetlenül azért ne büntessük a másikat,
- a tettlegesség semmiben nem különbözik egy gatya lerángatása, és egy poló letépése között,főleg akkor nem ha ennek kiváltó oka van,
-a kiszavaztatás egyes egyedül csak Simont jelölte meg, ez diszkrimináció,
- a szavazás eredménye bundagyanús, mert több embernél az applikáción akik az elsők között fent voltak az igen szavazatok aránya 50% felett volt eleve,
-ha egyéb estekben mint például a játékfeladásának a végiggondolása, egy napos gondolkodási időt adnak, ebben az esetben legalább a következő napi adásig kellett volna,hiszen sokan csak másnap a műsor honlapján tudják megnézni az adást, ebben az esetben teljesen figyelmen kívül hagyták a nézőket,
- előző szériákban sokkal komolyabb esetekben nem történt meg a játékos eltávolítása, ezeket akár vissza is lehet nézni,
- mindenkinek joga van az emberi méltósághoz, a lelki terror alkalmazása, s ezt a viselkedést büntetlenül engedni nem játék, a társadalom bünteti is,
- egészen érdekes hogy Simon kiesését már a másnapi Blikk címoldalon megtudta jelentetni, ez arra ad következtetéseket, hogy egy előre eldöntött látszat szavazást rendeztek, mert még lapzárta előtt kitudódott a hír,ne feledkezzünk meg arról hogy az eredményt 22.25 kor jelentették be,
- azt az embert aki öngyilkosságra buzdít, és ösztönöz bünteti a törvény,
- a lelki terror is büntetendő cselekmény,
- a játékban használt applikációs szavazás ellenőrizhetetlen, ellentétben egy telefonos szolgáltató cég sms, illetve telefonos szavazazás esetében,
- Simon helyett beküldött játékos előnyöket élvezz a játékban minden információval rendelkezik a bent lévőkről, és erőviszonyaikról, mivel a többiek hetek óta bent vannak,

Vendég

#6

2014-02-02 15:36

simon powa

Vendég

#7

2014-02-02 15:42

Igazságtalanság az egész,hogy Simont zárták ki Vikinek kell mennie,mindenki láthatta ,hogy provokáció volt ,az egész.

Vendég

#8

2014-02-02 15:47

Megnéztem az ismétlést is többször,de ugyan az a véleményem!Nem "Simont"hanem "Vikit" kellett volna kizárni!Viki lerántotta Simon nadrágját!MIÉRT? Simon ezután megkergette Vikit,de másként nem tudta megtorolni a sérelmet,mert Viki ordítozni kezdett így Simon a kapálózó Viki pólójának esett! Ismerve az előzményeket is,ez gyenge érv, amiért büntetés járt Simonnak!!!!Az egész Való Világ szégyene ez Viki,aki mást sem csinált csak provokált,gúnyolódott,és szánalmasságot színlel súlyfeleslege miatt!/Én csak az ö saját szájából hallottam folyton hogy dagi/ Viki valóban szánalmas,kárörvendő és arrogáns!Vikinek kint a helye,nem a villába!Simonnak meg bent,mert Ő ártatlan!
SZANDI166

#9 vissza simont a villába

2014-02-02 16:49

nem simon volt a hibás hanem aza viki,de visszont mikor teo kárt csinált magába nem kültétek ki ezek után másba is kárt csinálhatna,ADIG NEM NYUGSZUNK MÉG SIMON NEM KERÜLBE
HAJRÁ SIMON SIMON SIMON

BB2

#10

2014-02-02 17:54

Simont vissza a Villába!!!!! Viki kifelé!!!!!
Láthatóan a villalakók többsége kihasználva a "helyzetet" Lacival az élen azonnal támadta Simont és tudni vélte, hogy ez bizony kizárást von maga után... VV Varacskos Viki miért is van ott bent?
Nem ő provokált és nem ő kezdte az egészet vagy rosszul láttam valamit és nem ő húzta le Simon nadrágját??? De ennyi erővel már a villalakók felét kiküldhették volna... Teo... Zsolti... stb.
De mennyivel jobb szétverni a berendezést és egymást köpködni... VV - Varacskos Viki pedig egy undorító provokátor, kihasználva zsírfölényét a többiekkel szemben...
Ki vele!!!!!
J.ROBI

#11

2014-02-02 17:58

SIMON VOLT A LEGJOBB! Ő LEGALÁBB ŐSZINTE VOLT!!!!
Maci

#12

2014-02-02 17:59

Ez a szavazás is milyen volt már? 10 perc alatt döntünk egy ilyen fontos kérdésben úgy hogy előre erről senki nem tudott semmit. Én sem tudtam szavazni. Ez teljesen jogtalan volt így Simonnal és a nézőkkel szemben!!!! Más kevésbé fontos dolgokra is több idő szokot lenni...
balna68

#13

2014-02-02 18:07

Lényegtelen, hogy ki volt a hibás!!
A nép haragot, vagy csak az enyémet az váltotta ki,hogy az azóta is hangoztatott(már a Retek által)miszerint a "nézők szavazták ki" erősen nagy hazugság!!!!!!
A 15 perces szavazás mindent figyelmen kívül hagy, legfőképpen a nézőket!!
Egy ilyen döntésben figyelmen kívül hagyták, azokat akik nem tudták követni az élő műsort, az egyéb körülményekről nem is beszélve(csak utána lett a Windows applikáció, hamis applikáció, stb.)
Ha egy párbajban kiesik, senki nem szól egy szót sem, legfeljebb sajnálja.
A párbaj szavazásra adott idő mennyi is ?????????
Valamint a kérdés felvetése is a manipuláció kategóriába tartozik, ugyanis aki nem Simon táborába tartozik, bármilyen kérdésben ellene szavaz. (a többi 11 fő tábora természetesen, ellene szavazott, és még így is szoros eredmény született) Első percben kb. 80%-20% volt az arány a 14 percben gyorsan lezárták a szavazást 57%-43% nál.
Sorolhatnám az érveket, de ennyi is elég, hogy lássuk a rögtönítélő bíróság mekkora hazugság volt!!! (Egy sorozatgyilkosnak több esélye van az igazságszolgáltatás előtt, mint neki volt)
El kéne gondolkodni egy kicsit nem de bár ???????????????
Ezért van a párbajon csak két ember ugyebár ???????????????????
VeryCoolTheHUN

#14 RTL

2014-02-02 18:07

Idézet a HIR24 portálról, aki kiemelten nem kedveli Simont de ami jár az jár, mint becsületes gondolkodó hozzáteszi:

"Szóval, Simonság kegyvesztett lett, behúzták a csőbe és kivágták, mint macskát szarni, nekünk meg elmagyarázták, hogy mit láttunk, sőt, mi dönthettünk a sorsásról. Ingyenes applikációval. És ötvenhét százalék azt mondta, hogy kifele! Na persze. Én meg azt gondolok, amit akarok. Például azt, hogy az összefoglalóban egyetlenegyszer sem hangzott el Istenes Bence szájából az, meddig lehet erről szavazni. Az sem, mikortól. Tíz percig, öt percig, az összefoglaló végéig, az első reklámblokk közepéig? Emiatt én most azt hiszem, akkor állították le a szavazást, mikor éppen a „ki vele!” vezetett. Mert én is néző vagyok."

Vendég

#15

2014-02-02 18:50

jogtalan volt a kizárás....
Puszi

#16 Aláírók

2014-02-02 19:00

Nyugi, jönnek már az aláírok.. :)))

A véleményem:

1. HA már, a nézők véleményét kérdezték, mért 15 percig tartott a szavazás? Minden ilyen szavazás, 1. napig tartott.

2. Valóban az aplikációban, ahogy beléptem (egyből) már 30%-al több volt az IGEN... ami eléggé hihetetlen...

3. A kérdést mért nem így tették fel? Önök szerint kinek kell elhagynia a villát? Vikinek, Simonnak, vagy mindkettőnek... Ez is érdekes..

4. Azt mért nem "élezték" ki annyira, hogy mind ez azért történt, mert Viki lehúzta, Simon nadrágját, ezzel minden emberi mivoltából megalázva.. Ezt nem tiltja a villa szabályzat?

Vendég

#17 Re:

2014-02-02 19:04

#13: balna68 -

Ez egy összeszedett és mindent tartalmazó leírás .-)


Vendég

#18

2014-02-02 19:18

Simonnak a VV6-ban van a helye! Igazságtalanok voltak vele. Vagy dobják ki Vikit is, hogy igazságosabb legyen!

Vendég

#19

2014-02-02 19:26

Igazából a probléma, hogy a VV szerkesztőség akarta kidobni Simont. Lement az összefoglaló, 20 perc állt rendelkezésre a szavazásra. Húsz perc... Ez szánalom. Hogy miért? Az emberek egy jó része, aki követi a VV6-ot, másnap nézi vissza, mivel a Digi-Rtl hiszti miatt nem láthatják élőben a műsort. Az online Tv oldalakon a közvetítés nem mindig működik, tehát sokan csak másnap tudnak reagálni. Egy műsor, amire ingyenesen lehet szavazni. Szép gondolat, kivéve a Windows mobilosokat, akik még nem tudnak szavazni. Balázsutánzat Bence mindig mondja, hogy a szavazásra elvileg már lesz Windows mobil alkalmazás is. Legalábbis remélik. Elég gáz, hogy egy bizonyos réteg valamilyen indok alapján ki van zárva a döntésből, mert hát annyiszor hívják fel a figyelmet arra, hogy a nézők irányítják a végkimenetelt. Hát nem. Tehát a Digisek ki vannak zárva a szavazásból, a Windows mobilosok ki vannak zárva a szavazásból, ráadásul mindez pénteken, amikor az emberek jó része bulizni megy. Ez az Rtl hadjárata volt szerintem Simon ellen, ami nagyon gáz. Ha a VV szerkesztőkbe szorult egy kis tisztesség, megismétlik a szavazást, amelyet két naposra hagynak. A szavazás címe: Simon visszamenjen a villába? Maximum egy héttel tovább fog tartani a show. Szánalom az egész, mélyen fel vagyok / vagyunk háborodva a fentiek miatt. Arról már ne is beszéljünk, hogy Viki ezt direkt provokálta ki, már a vita elején csak olyan tette volt, ami arra irányult, hogy valaki megüsse Simont, vagy Simon üssön meg valamit. Ami persze meg se történt. Szánalom. Simon nélkül a villa csak egy kőhalom tele önelégült, beképzelt megalomán seggfejekkel.

Vendég

#20

2014-02-02 21:57

Vikinek kinnt a helye nem a villában,sokkal rosszabb amit ő csinált ,arra utazott ami történt.Nagyon szemét nőszemély!!!

Vendég

#21

2014-02-03 07:25

Minél többen és minél hamarabb írjuk alá, hogy érjen is valamit e petíció!

Vendég

#22

2014-02-03 09:03

Ha senki nem nézné ezt a szemetet, akkor nem is csinálnák a műsort...

Vendég

#23

2014-02-03 10:26

Megtőrténik az esemény,és úgy döntenek ahogy a legkényelmesebb,igazság ugyan elfújta a szél,ViKI NEM ODA VALÓ,ANYUKÁJÁNAK MUTOGASA A SZAROS VALAGÁT,MI NEM VAGYUNK RÁ KIVÁNCSIAK.
Tuli67

#24 Re: Simonság ! :D

2014-02-03 13:14

#5: Atakat -

Sokan vagyunk Simike, de nem vagyunk elegen,kell még egy ember !

Vendég

#25

2014-02-03 13:42

Ki a Vikivel,mert egy gusztustalan álszent picsa!