BMX parkokat a stadionok helyett!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) BMX parkokat a stadionok helyett! petíció automatikusan generált fórumtémája

RedHawk

#1 Sárszentágotára is

2014-01-19 14:27

Sárszentágotai bmx parkot is építhetnének,ugyanis itt sok az extrém sportoló,sőt a park hatására a szám nőne is.BMX-esek,deszkások,rolleresek,görkorcsolyázók is egyaránt vannak.
Máté Zink
A petíció szerzője

#2 Re: Sárszentágotára is

2014-01-19 19:17

#1: RedHawk - Sárszentágotára is

Pontosan erről van szó! Mindenhol ahol igény van rá, és van egy ideális, lakókat nem zavaró terület, az összeset összegyűjteni, és ahol a legnagyobb az arány (rengeteg lesz) oda egy parkokat! Tatabánya környékén is nagyon sokan vannak , és aláírom, Tatabányának van egy apró parkja, de tényleg .. ha 4 elem van rajta.. alig valami.. Szeretném ezt fellendíteni! Kérlek ha tudod, oszt facebookon! Terjedjen csak.!

 


Vendég

#3

2014-01-19 20:18

szar a foci:D

Vendég

#4

2014-01-20 14:15

Talán előbb járható utakat, normális egészségügyet, élhető tömegközlekedést kéne, aztán lehet másra is költeni!

Anonymous

#5 Re:

2014-01-20 14:49

#4: -

Ne haragudj, de Magyarországon vagyunk. utakra 'nincs pénz' az egészségügy a spúler multimilliárdosok kezében van, nem lesz normális soha-családból tapasztalat.. , és hát élhetőbb tömegközlekedést.. az is a zsebre tett pénz. úgyhogy legyen a bmx-skateparkok-é a focipénz egy része.

 


Vendég

#6 Re: Re:

2014-01-20 22:10

#5: - Re:

Remélem ezt azért nem tizenévesek fogják eldönteni. A focira tényleg felesleges egyetlen fillért is áldozni.


Vendég

#7

2014-01-21 19:39

Kéne hasznalhato bmx park...

Vendég

#8

2014-01-22 19:58

go

Vendég

#9

2014-01-23 14:02

már az is elég lenne ha csak egy satadion árát ebbe fektetnék már abbol több mint 50 pályát lehetne építeni földből és csak egy tető vagy valami fedél mit tudodom én egy baszott nagy sátorokhoz való ponyva.!
szeretemafocit

#10 Re: Re: Re:

2014-01-23 14:21

#6: - Re: Re

Én 16 vagyok es halal oszinten megmondom:a foci a pawak sportja es nem eri meg egy forintot se kolteni arra hogy egy par szvegjolo pava arcoskodhasson... ;) (vannak kivetelek persze de nagyon keves) es mar komolyan minek es hova epitenek es MENNYIERT retkes stadionokat...


Vendég

#11

2014-01-28 11:17

Fiúk! Majd akkor osszátok az adófizetők pénzét, ha ti is hozzájárultok a befizetéseitekkel a közöshöz!

Nem beszélve arról, hogy ha összetritek magatokat, akkor is mi fizetjük, hogy összekaparjanak benneteket.


Vendég

#12 Re: Re:

2014-01-28 11:19

#5: - Re:

Már ne haragudj, de az extrém sport csak felesleges pénzkidobás az adófizetőknek, úgyhogy én még ki is fizettetném veletek a gyógykezelést, ha összetöritek magatokat. Miért nem tudtok valami normális, kevésbé veszélyes sportot találni?

Máté Zink
A petíció szerzője

#13 Re: Re: Re:

2014-01-29 20:41

#12: - Re: Re:

Mert ezért élünk rengetegen. Ez tesz minket boldoggá. Nem a kibaszott foci. Amiben feleslegesen megy SZINTÚGY adófizetők pénzéből ;) És igen, tisztában vagyok vele.


Vendég

#14 Re: Re: Re: Re:

2014-01-30 12:59

#13: Máté Zink - Re: Re: Re:

Akkor dobjátok össze az árát és oldjátok meg, lehet pályázatokat írni, adományokat gyűjteni, hozzatok létre társadalmi szervezetet, 3 év után egyszázalékot is lehet gyűjteni, de amit ti akartok ugyanolyan herdálása a közvagyonnak, mint a stadionok.

Majd ha az országban rendben lesz minden, akkor lehet gondolkodni luxus kiadásokban, addig felesleges.

Ha jól sejtem, még nem vagy nagykorú?

adófizető

#15 Re: Re: Re: Re:

2014-02-27 14:04

#13: Máté Zink - Re: Re: Re:

Mert ezért élünk rengetegen. Ez tesz minket boldoggá. Nem a kibaszott foci. Amiben feleslegesen megy SZINTÚGY adófizetők pénzéből ;) És igen, tisztában vagyok vele.

Fiacskám! Először is tanulj meg illedelmesen beszélni! Az, hogy neked mi a hobbid, az a magánügyed, nem közügy, ezt oldd meg a saját pénzedből és ne másokéból! Dobjátok össze a haverokkal és csináljátok meg. Ez egy nagyon réteg sport, ráadásul veszélyes, normális esetben ilyen baleseteknél a kezelés költségét sem etikus az adófizetőkre terhelni.

Én, mint adófizető tiltakozom a stadionok ellen is, de még inkább az ellen, hogy ön- és közveszélyes suhancok hobbiját finanszírozzák az adóforintjaimból és ha összetörik magukat, az általunk befizetett egészségbiztosítási járulékot költsék rá!

Először talán valamit le kéne tennetek az asztalra (munka, adóbefizetés), aztán lehet követelőzni, addig viszont semmi jogotok hozzá!


Vendég

#16

2014-03-10 21:32

Gyerekek! Előbb járuljatok hozzá a közöshöz, aztán lehet követelni! Addig meg inkább tanuljatok!
Bagoly

#17 ...

2014-05-25 14:24

a kurva anyadat #15-os! az ilyenek miatt utalnak ki minket!!! nyomorek csoves!

Anonymous

#18 Re:

2014-06-13 21:45

#11: -

Miért ne? Te azt jobban eltűröd, hogy a béred harmadát leadózod itthon, abból a harmadból pedig stadiont építenek? A saját beleegyezéseddel, és aláírásoddal rámolják ki a pénztárcád ember!! Egészségedre! Kapcsold be szépen a TV-t, és nézd meg hogy a díszmajmok felrugdalják egymást a pályán, felállnak, fésülnek egyet a hajukon, majd összeesnek, mert bibis lett a lábikójuk. Vicc az egész! A felhívás lényege a támogatás, nem a lehurrogás. Aki bele akarja ütni a csőrét abba, amihez hozzájárult, az menjen isten hírével! Tanuljon illedelmes beszédet? Hallgass már meg egy korabeli, vagy idősebb focistát! A legnagyobb IQ huszárok, és parasztok akiket a hátán hordott a Föld. Értelmi nulla a nagyrésze! Egy nyamvadt mondatot nem tud helyesen megfogalmazni, ha erre akarsz kilyukadni. Ez valami vírus, hogy szapuljuk, és tegyünk keresztbe a bringásoknak? Arra ne költsenek, hogy a pénzre, sportra nem érdemes emberek ne kaphassák meg amit akarnak!