BMX parkokat a stadionok helyett!

Quoted post

Máté Zink
A petíció szerzője

#13 Re: Re: Re:

2014-01-29 20:41

#12: - Re: Re:

Mert ezért élünk rengetegen. Ez tesz minket boldoggá. Nem a kibaszott foci. Amiben feleslegesen megy SZINTÚGY adófizetők pénzéből ;) És igen, tisztában vagyok vele.

Válaszok


Vendég

#14 Re: Re: Re: Re:

2014-01-30 12:59:05

#13: Máté Zink - Re: Re: Re:

Akkor dobjátok össze az árát és oldjátok meg, lehet pályázatokat írni, adományokat gyűjteni, hozzatok létre társadalmi szervezetet, 3 év után egyszázalékot is lehet gyűjteni, de amit ti akartok ugyanolyan herdálása a közvagyonnak, mint a stadionok.

Majd ha az országban rendben lesz minden, akkor lehet gondolkodni luxus kiadásokban, addig felesleges.

Ha jól sejtem, még nem vagy nagykorú?

adófizető

#15 Re: Re: Re: Re:

2014-02-27 14:04:44

#13: Máté Zink - Re: Re: Re:

Mert ezért élünk rengetegen. Ez tesz minket boldoggá. Nem a kibaszott foci. Amiben feleslegesen megy SZINTÚGY adófizetők pénzéből ;) És igen, tisztában vagyok vele.

Fiacskám! Először is tanulj meg illedelmesen beszélni! Az, hogy neked mi a hobbid, az a magánügyed, nem közügy, ezt oldd meg a saját pénzedből és ne másokéból! Dobjátok össze a haverokkal és csináljátok meg. Ez egy nagyon réteg sport, ráadásul veszélyes, normális esetben ilyen baleseteknél a kezelés költségét sem etikus az adófizetőkre terhelni.

Én, mint adófizető tiltakozom a stadionok ellen is, de még inkább az ellen, hogy ön- és közveszélyes suhancok hobbiját finanszírozzák az adóforintjaimból és ha összetörik magukat, az általunk befizetett egészségbiztosítási járulékot költsék rá!

Először talán valamit le kéne tennetek az asztalra (munka, adóbefizetés), aztán lehet követelőzni, addig viszont semmi jogotok hozzá!