Petíció a valóban független magyar igazságszolgáltatásért.


Vendég

#51

2014-01-18 09:20

Egységben az erő!!

Vendég

#52

2014-01-18 09:32

Sajnos minden szava igaz. Legyen büntető,gazdasági,polgári ügy. Lassan kiírható a minisztériumra, GAZSÁGÜGYI MINISZTÉRIUM!!!!!!!

Vendég

#53

2014-01-18 10:45

Maximálisan egyet értek vele.

Vendég

#54

2014-01-25 16:52

Aki olvassa ezt a petíciót az valóban támogatja, és egyben kérem, hogy támogassa a független magyar igazságszolgáltatást.

Vendég

#55

2014-01-26 19:48

Osze fogni... hinni bizni kell!

Vendég

#56

2014-01-27 10:23

Igazságos döntéseket a bíróságoktól,nem szimpátia-ítéletet!
Pálistók

#57 Re:

2014-01-27 12:35

#26: -

Mit is keres ez a petíció pont itt?

Vagy ez is kampányfelület?

Balos?

Libsi?

vorikiraly

#58 Re: Re:

2014-01-28 15:29

#57: Pálistók - Re:

--apukám máskor józanul. Bizonyhogy nem tisztességes aki csak rombolni tud.


Vendég

#59

2014-02-08 08:57

Független legyen, és gyors!

Vendég

#60

2014-02-10 10:09

Elszomorító,hogy itt tartunk, miszerint petíciót kell megfogalmaznunk az igazságszolgáltatás felé. A Zétényi - Takács ügyet a híd közepéről visszaforduló "BÁTOR" Köztársasági Elnök,Sólyom László,még Alkotmánybíróként meszelte el.Ez is az Ő "bátorságáról" tett tanbizonyságot.Nesze neked Magyarország.Igazságszolgáltatás: Nem volt véletlen,hogy mikor a Parlament megszavazta a bírák 65 év feletti nyugdíjaztatását,tömegével futkostak Brüsszelbe a Bírósághoz. Sajnos az lett a vége, hogy vissza kerültek eredeti állásukba.Mind ezt nekünk tudomásul kellett vennünk,úgy,hogy tudjuk pontosan kik voltak ezek a bírák. Kommunisták és kész.

Vendég

#61

2014-02-11 16:46

Tisztelt Hölgyeim és Úraim! Tisztelt Magyar Testvéreim, Honfitársaim!
Fel vagyok nagyon háborodva a határtalan gazemberség miatt! Azért a gazemberség miatt, amit a baloldali politikusok művelnek.Töretnek előre mind az ökör, csak egy lépést sem tudnak előre haladniuk a gazemberségük miatt.Töretnek előre hogy hátha sikerül újból elszédíteni becsapni mindenféle hamis igérgetésekkel a választópolgárokat, hogy újból rájuk szavazzanak. Csak a nép, nem felejt, az aljas tetteiket nem lehet elfelejteni!Már a balatonöszödi szereplésük során el kellett volna hogy tünjenek azonnal szégyenletükben.Nem voltak felelőségre vonva és elítélve, és ezért mind a fekálusz, jönnek megint fel a víz felszínére!Fényesebb a napnál a gazemberségük, lopnak, hazudoznak a szemünkbe, az ócska trükkökel próbálnak védekezni. Annyit loptak amennyit nem szégyeltek.Nem tudnak elszámolni az összelopot becsületes nép vagyonával!Hol van a tissztesség, becsület bennük ??? Igazságot és rendet követelünk, már éppen ideje lenne. A rendszervéltózás óta nem bir ez az ország igazából talpra álni egésszen a sok gazember semmirevalók miatt.Ha az elszámoltatás az igazi tissztességesigazságos igazságszolgáltatás nem történik meg, ne várjunk rendet, csendet és igazi felemelkedést ebben az országban! Független tisztességes bírák döntsenek a tetteik alapján, az ellopot nép pénzét visszaszolgáltatni és vagyonelkobzás aki nem tud elszámolni.Végleg eltiltani a politikai szerepléstől.Semmi se jó nekik amit ez a kormány felépített.Szégyen az is amit a Magyar Parlamentbe viselkednek.Ha én tévedek, kikérem magamnak hogy büntessenek meg,kapjam meg a méltó büntetésemet.Egy egyszerű becsületes székely magyar ember vagyok, leéltem a közel 60 évet és életem során mindig becsülettel, tisztességesen viselkedtem, nem kivántam senkinek a vagyonát se pénzéhez nem nyultam.Nem azért voltak megválasztva hogy a nép vagyonát, pénzét ellopják, a zsebükbe csusztassák.Igazság, rend, becsület, tissztesség, szeretet, megbízhatóság hol van bennük ??? Ezeket az alapvető fogalmakat nem ismerik. Közös a multunk, közös a jövőnk! Az őszintesség és a tissztesség drága ajándékok. Ne várd olcsó emberektől! Rendet és Igazságot követelünk.

Vendég

#62

2014-02-17 11:25

A szinte biztosra vehető április 6.-i FIDESZ-KDNP választási siker után Dr Völgyesi Miklós, volt legfelsőbb bíróságí tanácsvezető bíró urat feltétlen reaktiválni kell, mert csak így lesz remény a liberálbolsi bitangok elszámoltatására!!! :)