Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Malacka

#301

2013-12-09 15:33

GONDOLNI SE MERJ RÁ!!!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 15:33


Háttérhatalom

#303 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-12-09 15:43

#298: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Megint csak a félreduma :(((

 

De legalább miniszternek elmenne xD

Chem Trailor

#304 Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 15:45

#259: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Egyáltalán nem tartom feleslegesnek! De meg vannak a maga korlátai. Az első idézeted értsd: azonosítatlan repülőgépre biztosan érzékenyen reagálnának. Egyébként a légifofgalom veszélyeztetése nélkül nehéz lehet radarzavaró eszközöket használni, mert az irányító képernyője is ,,kivirágzana" a hamis villódzó repülőgépektől és lehetetlenné válna a forgalom koordinációja. A passzív radarvédelem fontos mint mondtam, de nem kell azt gondolni hogy egy B747-est vagy valamilyen más képet akár katonait is csak úgy jön a szobafestő és átmázolja a titkos fekete festékkel és láthatatlanná válik a radar számára. A szerkezeti kialakításról annyit, hogy mondjuk a B2-esnél azzal is drasztikusan csökkentették a radarkeresztmetszetet, hogy függőleges vezérsík nélkülire tervezték, de emiatt a kormányozhatóság megoldása elég speciálisra sikerült, ezért sem építenek azóta sem hasonlókat. Fontos leszögezni, hogy nem lehet egy gépet láthatatlanná tenni csak alacsony észlelhetőségüvé! De még mindig nem beszéltünk az infravörös optikákról, a hőpellengátorról amivel még mindig megtalálhat egy vadászgép egy ilyen gépet, de azt hiszem ezzel már eltértem a témától.
,,Miből gondolod egyébként, hogy a NATO tagországok..."
Valahogy nehezemre esik elhinni, hogy ez a legolcsóbb módja a kiírtásunknak, ha nem léptettek volna be minket az EU-ba vagy a NATO-ba akkor egyszerűen átgyalogolhatnának rajtunk, nem kellene ennyit költeniük ránk.
,,Egyébként mi számít neked bizonyítéknak és mi a baj a linkekkel?"
Például egy társad belinkelt egy német nyelvű videót én belinkelhetnék mondjuk egy oroszt. Igaz, hogy van felirata, de nem a hihető kategóriás feliratok közé sorolnám(és igen az én hibám, hogy nem tudok németül viszont cserébe angolul tudok). Sokkal jobban szeretem ha az emberek az igazukat saját gonolataikkal támasztják alá, persze érvként lehet hivatkozni személyekre/oldalakra. Bizonyíték az lenne mondjuk ha valaki leírná a kondenzcsík fizikájától eltérő tulajdonságait a chemtrailnek mondjuk olyan részletesen ahogy tettem és alátámasztaná. Nem szükséges doktori értekezés, de valami kézzel fogható jól jönne. A miértjéről és hogy kiknek lenne érdeke, ebbe nem mennék bele. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy ez jó lehet valakinek, mert a földet amit megmérgez hiába birtokolná....Tudom, egy hozzászólásodban leírtad a dohányos és elmebeteges hasonlatot, de valahogy nem tudok párhuzamot vonni, ahhoz drága lenne ez az egész, hogy valaki aki hülye elmebeteg ki tudja fizetni. Egyébként a műhöldképeket a NOAA műholdak analóg faxjelekkel sugározzák a földre, így mindenki aki venni szeretné építhet vagy építtethet  pár ezer forintért egy készüléket amivel veheti, prógram van a neten, le lehet tölteni, ez meg is színezi a képet és ,,időkép minőségű" is lesz rögtön. Egyébként ha ezt olvassa a ,,Tiszta szégyen" kommentelő akkor tőle is szívesen fogadom a cáfolatot arra amit mondtam.
Szép estét!

Pssszt!

#305 Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 15:48

#304: Chem Trailor - Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

"a miértről és hogy ..."

 

Na jah ... ők is ezt a levegőt szívják -állítólagos kifejlesztők- :D Ha ellenszer is lenne rá, túl bonyolult lenne az egész -család, barátok bevonása az oltásba stb- .

Már csak ezen a vonalon is megdőlt a dolog ...


Vendég

#306

2013-12-09 15:51

Ja az kimaradt, hogy egy rendes vizsgálathoz, kondenzcsíkból való mintavételhez lízingelni kellene az USAF egyik biológiai, vegyi és nukleáris támadások tanulmányozására átalakított repülőgépét, mert csak ez tudna valódi információt szolgáltatni az összetétellel kapcsolatban. Ez a magyar gazdaságot kb csődbe sodorná, a földet, talajvizet azt meg lehet méregetni, a sok műtrágyázás hatására már régen nem ,,bio".
Pssszt!

#307 Re:

2013-12-09 15:56

#306: -

Na meg, hogy mennyire lenne hiteles? Amennyi ember annyi teória lenne arról is ... Kicsik vagyunk mi az ilyenekhet ...

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#308 Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 15:58

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#309 Re:

2013-12-09 16:00

#306: -

Azért a világ keletkezéséhez ne menj vissza, mert az már nehéz téma lesz! :D

Pssszt!

#310 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 16:02

#308: Gábor Oberle - Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Köszönjük a fáradtságodat, hogy kivágtál egy képet és alászerkesztettél egy mondatot ...

Szkeptikusoktól ne várd már, hogy megtérjenek.

A bibliai mesekönyvekben sem fog hinni aki nem akar, ezt tiszteletben kell tartani. DE a mesemondónak kell bizonyítania, hogy a mese igaz, és nem a szkeptikusnak ... Elérhetőségekkel meg ne szúrkáld már a parazstok szemét -.- Ennél többet vártam ... bár magától az emberiségtől is ... erre itt vag ez a kis népmese ami csak a jéghegy csúcsa ... szégyen ami itt megy :D

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 16:04


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 16:08


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 16:09


Gábor Oberle
A petíció szerzője

#314 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 16:14

#310: Pssszt! - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Neked sincs fogalmad a témáról, ez jól látszik! (Annak ellenére, hogy számtalan infót megosztottam már, amelynek a linkjére csak rá kéne kattintani és tanulmányozni!...)

Ez a kép a chemtrail témájával foglalkozó alap dokumentumfilmből való (lásd #295-ös hozzászólásomat), David Keith geo-engineer beszél rajta!
Gondolom David Keith-ről sem hallottál... Segítek: http://lmgtfy.com/?q=david+keith+canadian+scientist
Az egyik leglényegesebb dolgot mondja el a chemtrail permetezésről!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 16:17


kérdező

#316 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 16:17

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-12-09 16:17


kérdező

#318

2013-12-09 16:18

És ő azt mondja, hogy titkos Nato katonai gépek permetezik aluminium-oxiddal az ártatlan polgári lakosságot?
Gábor Oberle
A petíció szerzője

#319 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-09 16:28

#316: kérdező - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Azért több hivatkozás bővebb információt ad meg, mint egy, nem gondolod? (Ajajj!... Tényleg ennyire nehéz a felfogásod vagy csak játszod magad?...)

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#320 Re:

2013-12-09 16:30

#318: kérdező -

Ezt mért is tőlem kérdezed?...

kérdező

#321 Re: Re:

2013-12-09 16:32

#320: Gábor Oberle - Re:

Mert te vagy itt a szakértő...És David Keith nincs itt

Pssszt!

#322 Re: Re:

2013-12-09 16:33

#320: Gábor Oberle - Re:

Gondolom mert te vagy a megmondóember aki veri a kicsikukit a kemtrél tudására, de még nem szüntette azt be, és konkrétumokat sem írt/linkelt.

Jaaa, parasztvakítás powa van? BOCS!

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#323 Re: Re: Re:

2013-12-09 16:35

#321: kérdező - Re: Re:

Hogy megértsd, mi köze David Keith kutatásainak a chemtrail témájához, ahhoz a már többször említett alap dokumentumfilmet kell megnézned! RAJTA! ;) -> http://www.youtube.com/watch?v=0AU6KwgxaOo

Pssszt!

#324 Re: Re: Re: Re:

2013-12-09 16:38

#323: Gábor Oberle - Re: Re: Re:

Megnéztük, badarság.

Na erre mi a meggyőző érved? Vagy csak félrebeszélés megint?

Gábor Oberle
A petíció szerzője

#325 Re: Re: Re:

2013-12-09 16:38

#322: Pssszt! - Re: Re:

Ha itt a petíció oldalán általam megosztott infókat "parasztvakítás"-nak tartod, az szíved ügye! Te így gondolkodsz, megjegyzem, nem biztos, hogy helyesen!... Ez van.